خانه » دانلود 96 » اسامی بازیگران فیلم سینمایی به وقت طلاق همراه عکس بازیگران

تبیلغات

اسامی بازیگران فیلم سینمایی به وقت طلاق همراه عکس بازیگران

اسامی بازیگران فیلم سینمایی به وقت طلاق همراه عکس بازیگران

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

اسامی بازیگران فیلم سینمایی به وقت طلاق همراه عکس بازیگران


در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد اسامی بازیگران فیلم سینمایی به وقت طلاق همراه عکس بازیگران ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی فیلم مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید . …

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

فیلم

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

wAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs= - اسامی بازیگران فیلم سینمایی به وقت طلاق همراه عکس بازیگران

«به وقت طلاق» به نویسندگی و کارگردانی حسن حجگذار با دریافت پروانه از مرکز فارس ساخت در حال حاضر در مرحله پیش تولید قرار دارد و قرار است با انتخاب کامل بازیگران و عوامل پشت صحنه ظرف چند روز آینده مقابل دوربین رود.

فیلمبرداری این فیلم به طور کامل در شهر شیراز انجام می شود و تاکنون برخی از لوکیشن ها نیز انتخاب شده است. ۸۰ درصد از فیلمبرداری در یک هتل انجام می شود و مابقی در سایر نقاط شهر شیراز خواهد بود.

از میان بازیگران این فیلم تاکنون حضور رضا رویگری، پوریا پورسرخ، خاطره حاتمی، پرستو صالحی، فرج ا… گل سفیدی و رامین پرچمی، (همراه با هنرمند خردسال) باران کشاورزی قطعی شده است. فیلم چند بازیگر دیگر نیز خواهد داشت که اسامی تمامی آنان همراه با دیگر عوامل بزودی اعلام خواهد شد.

«به وقت طلاق» مضمونی اجتماعی دارد و در خلاصه داستانش آمده است: خانه ای سرد و بی بچه، آنطرف زرق و برق یک رویا، بارانی نازل می شود، زوج و خانه ای سرد، بر سر باران در جنگ و دعوایند. شاهرخ راضی و پروانه ناراحت، قصه در آنجا، هتل رویایی، همه را پیش می برد با خود، حالا پروانه بر سر باران راضی و شاهرخ در مرز فریب ناراضی اینکه باران می آید یا نمی آید، بسته به مرزیست که خود ساخته و پرداخته… شاهرخ را می گویم… .

این پست توسط بخش فیلم مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

اسامی بازیگران فیلم سینمایی به وقت طلاق همراه عکس بازیگران

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .Source link

اسامی بازیگران فیلم سینمایی به وقت طلاق همراه عکس بازیگران

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز