خانه » دانلود 96 » واکنش فرماندار شهرری در مورد مومیایی منسوب به رضا خان

تبیلغات

واکنش فرماندار شهرری در مورد مومیایی منسوب به رضا خان

واکنش فرماندار شهرری در مورد مومیایی منسوب به رضا خان

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

واکنش فرماندار شهرری در مورد مومیایی منسوب به رضا خان


دو هفته پس از کشف یک مومیایی در نزدیکی حرم حضرت‌ شاه‌ عبدالعظیم در شهرری، پیگیری‌ها در مورد ماهیت این مومیایی همچنان ادامه دارد.

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

اخبار داغ

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

در روزهای ابتدایی پس از کشف این مومیایی، برخی رسانه‌ها این مومیایی را به رضا خان پهلوی نسبت دادند که البته این موضوع را یکی دو نفر از مسئولین شهرری و سازمان میراث فرهنگی تکذیب کردند. با این حال همچنان خبری مؤثق و قطعی در این مورد منتشر شده و پیگیری‌ها ادامه داد.

wAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs= - واکنش فرماندار شهرری در مورد مومیایی منسوب به رضا خان

خبرگزاری ایلنا امروز پیگیر این موضوع بوده و با هدایت‌الله جمالی‌پور، فرماندار شهرری صحبت کرده است.

ایلنا نوشت: جمالی‌پور در ابتدای گفتگو با اشاره به اینکه موضوعات مهم‌تری هست که خبرنگار می‌تواند به آن بپردازد، گفت: مرده‌ای بوده که پیدا شد و حالا هم دفن شده دیگر. الان یک ماه است که از این مسئله گذشته. این موضوع را باید از طریق تولیت حرم پیگیری کنید.

او در پاسخ به این سؤال که این مومیایی در حال حاضر کجاست، افزود: تا آنجایی که من اطلاع دارم آن را در جای مناسبی دفن کرده‌اند.

جمالی‌پور در پاسخ به این سؤال که این جسد کجا دفن شده، اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت: ما که وقت نداریم یک مرده‌ای که حالا پیدا شده را آنقدر پیگیری کنیم. این همه هر روز در کشور می‌میرند. ضرورتی ندارد که من جست‌وجو کنم که قبر هر کدام کجاست. این جسد هم مثل مردگان دیگر است و هیچ فرقی نمی‌کند.

خبرنگار ایلنا سعی داشت با پژوهشگاه میراث فرهنگی نیز در این باره صحبت کند. سیدمحمد بهشتی (رئیس پژوهشگاه)، سیداحمد محیط طباطبایی (مشاور رئیس پژوهشگاه) و بهروز عمرانی (سرپرست پژوهشکده باستان‌شناسی و معاون پژوهشگاه)، هیچ‌کدام به تماس‌های ما پاسخ ندادند. درواقع موضوعی که به‌نظر ارتباطی مستقیم با پژوهشگاه میراث فرهنگی دارد با سکوت کامل این نهاد دولتی مواجه شده است.

این پست توسط بخش اخبار داغ مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

واکنش فرماندار شهرری در مورد مومیایی منسوب به رضا خان

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .Source link

واکنش فرماندار شهرری در مورد مومیایی منسوب به رضا خان

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز