خانه » دانلود 96 » تیم فوتسال زنان ایران در فینال آسیا

تبیلغات

تیم فوتسال زنان ایران در فینال آسیا

تیم فوتسال زنان ایران در فینال آسیا

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

تیم فوتسال زنان ایران در فینال آسیا


‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

تعداد بازید پست : ۱۷

تیم ملی فوتسال زنان ایران که با پیروزی برابر تیم های چین، ازبکستان و ترکمنستان راهی این مرحله شده بود موفق شد تا ویتنام را شکست بدهد و راهی فینال مسابقات شود.

تیم ملی فوتسال زنان با برتری قاطع ۵-٠ برایر ویتنام به فینال رقابت های فوتسال قهرمانی آسیا رسید.

wAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs= - تیم فوتسال زنان ایران در فینال آسیا
فوتسال بانوان ایران

آرزو صدقیانی، فاطمه اعتدادی، سارا شیر بیگی و فهمیه زارعی در نیمه اول برای تیم ملی گلزنی کردند تا در پایان این نیمه تیم ایران را فینالیست بدانیم، اعتدادی در نیمه دوم نیز پنجمین گل ایران را وارد دروازه ویتنام کرد. اگرچه نباید از واکنش های عالی فرزانه توسلی گلر تیم ملی ایران غافل بمانیم که بارها دروازه تیم ملی ایران را نجات داد.

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان پس از پیروزی ایران برابر ویتنام گفت: تمام تمرکز تیم ، کسب پیروزی در این دیدار بود. شهرزاد مظفر، سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان بعد از دیدار ایران برابر ویتنام در نیمه نهایی قهرمانی آسیا گفت:  نیمه اول برای ما خیلی خوب و درخشان به پایان رسید و یک شروع خوب برای ما بود. ما اطمینان داشتیم و در شروع بازی برنامه ما این بود که ویتنام را تحت فشار قرار دهیم. خوشبختانه بازیکنان در این دیدار نکته به نکته برنامه های کادر فنی را به مرحله اجرا گذاشته و در نیمه اول به گل رسیدیم.

وی ادامه داد: برای ما تفاضل گل در این دیدار اصلا اهمیت نداشت و فقط پیروزی برایمان مهم بود که به آن رسیدیم. در نیمه دوم بازی نیز تیم ویتنام به بازی پاور پلی روی آورد اما بازیکنان هیچ اشتباهی نکرده و در این نیمه به گل هم رسیدیم. سرمربی تیم ملی فوتسال در پایان گفت: این بهترین بازی برای ایران و بهترین عملکرد بازیکنانمان بود. ما اکنون  باید پیروزی برابر این تیم را به فراموشی بسپاریم و به فینال فکر کنیم. هدف ما موفقیت در فینال دومین دوره از رقابتهای قهرمانی فوتسال بانوان آسیا است.

تیم ملی فوتسال ایران روز شنبه و از ساعت ١٥:٣٠ دقیقه به وقت ایران با برنده دیدار تیم های ژاپن و تایلند برای کسب عنوان قهرمانی خواهد جنگید.Source link

تیم فوتسال زنان ایران در فینال آسیا

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز