خانه » دانلود 96 » درگیری عبدولی و انصاری و واکنش فدراسیون

تبیلغات

درگیری عبدولی و انصاری و واکنش فدراسیون

درگیری عبدولی و انصاری و واکنش فدراسیون

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

درگیری عبدولی و انصاری و واکنش فدراسیون


‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

تعداد بازید پست : ۳۶

رضا لایق دبیر فدراسیون کشتیاظهار کرد: بطور قطع کمیته انضباطی شدیدا و بر اساس قانون با کشتی گیران متخلف در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی برخورد خواهد کرد.

سعید عبدولی، ملی پوش پرحاشیه کشتی فرنگی که در اولین مبارزه خود هم به داوران اعتراض کرده بود، در دومین مبارزه خود در رقابت های انتخابی به مصاف ایمان انصاری رفت.

در ابتدای مبارزه این ۲ کشتی گیر در وزن ۸۷ کیلوگرم، داوران ۲ امتیاز به انصاری دادند چون معتقد بودند عبدولی با سر ضرباتی را به صورت حریف وارد کرده است. از همین جا بود که استارت حاشیه های این کشتی زده شد.

wAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs= - درگیری عبدولی و انصاری و واکنش فدراسیون
درگیری عبدولی و انصاری
wAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs= - درگیری عبدولی و انصاری و واکنش فدراسیون
درگیری عبدولی و انصاری

عبدولی و انصاری با ادامه این تنش ها روی تشک درگیر شدند؛ در حالی که تماشاگران حاضر در سالن هفتم تیر از تماشای چنین صحنه هایی مبهوت مانده بودند. این درگیری به بیرون تشک هم کشیده شد؛ در شرایطی که ماموران حراست و مربیان ۲ کشتی گیر قصد جدا کردن عبدولی و انصاری را داشتند. زد و خورد ۲ فرنگی کار در جریان مسابقات انتخابی باعث شد تا سعید عبدولی و ایمان انصاری دیسکالیفه شده و از حضور در ادامه این رقابت ها منع شوند.

با این وضعیت به نظر می رسد این ۲ کشتی گیر شانس حضور در تیم ملی را از دست دادند. سعید عبدولی مدعی شماره یک وزن ۸۷ کیلوگرم به شمار می رفت؛ اما باید منتظر محرومیت های بعدی از سوی کمیته انضباطی فدراسیون کشتی باشد.

رضا لایق دبیر فدراسیون کشتی درباره اتفاقات تلخ رخ داده در برخی از مبارزه های مرحله نهایی انتخابی تیم های ملی کشتی گفت: کمیته انضباطی فدراسیون کشتی در اولین فرصت پس از برگزاری مسابقات برای رسیدگی به این اتفاقات تشکیل جلسه خواهد داد و به طور قطع شدیدا با این بی اخلاقی ها برخورد خواهد کرد.
دبیر فدراسیون کشتی با بیان اینکه بخشی از اتفاقات رخ داده به دلیل حساسیت ویژه رقابت ها و همچنین واکنش تماشاگران به برخی از نتایج به وجودآمد اظهار داشت: این قبیل اتفاقات به هیچ وجه در شان و جایگاه کشتی به عنوان ورزش پهلوانی نیست و امیدوارم دیگر شاهد چنین اتفاقات تلخی در میادین کشتی نباشیم.
به گزارش ایسنا، سعید عبدولی، ایمان انصاری و سامان عبدولی در مبارزه های خود اقدام به درگیری کردند که باعث اخراج سعید عبدولی و ایمان انصاری از مسابقات شد.Source link

درگیری عبدولی و انصاری و واکنش فدراسیون

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز