خانه » دانلود 96 » ماجرای قیچی کردن موی ۹ دانش آموز فسایی چه بود؟

تبیلغات

ماجرای قیچی کردن موی ۹ دانش آموز فسایی چه بود؟

ماجرای قیچی کردن موی ۹ دانش آموز فسایی چه بود؟

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

ماجرای قیچی کردن موی ۹ دانش آموز فسایی چه بود؟


رئیس آموزش و پرورش شهرستان فسا گفته که که رفتار یکی از معلمان در کوتاه کردن موی تعدادی از دانش‌آموزان کلاسش را تایید نمی‌کند.

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

اجتماعی

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

پس از چند روز پرسروصدا به خاطر کوتاه کردن موی دختر دانش اموز جنوبی، حالا موردی دیگر در شهرستان فسا حاشیه ساز شده و واکنش برانگیخته است.

wAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs= - ماجرای قیچی کردن موی ۹ دانش آموز فسایی چه بود؟

رییس آموزش و پروش شهرستان فسا در استان فارس به مرکزیت شیراز، اقدام یکی از معلمان در این شهرستان پیرامون کوتاه کردن موی دانش‌آموزان یک مدرسه را محکوم کرده.

رییس آموزش و پرورش شهرستان فسا به ایسنا گفته که که رفتار یکی از معلمان در کوتاه کردن موی تعدادی از دانش‌آموزان کلاسش را تایید نمی‌کند.

مسلم امینی‌نژاد گفت: به‌دنبال اطلاع از اقدام خلاف اصول تربیتی معلم کلاس دوم ابتدایی یکی از مدارس این شهر در کوتاه کردن موی ۹ دانش‌آموز کلاسش بلافاصله موضوع را با اعزام کارشناسانی پیگیری کرد.

وی گفت: این معلم ضمن ابراز پشیمانی از رفتارش، انگیزه‌اش را رفع مزاحمت دیگر دانش‌آموزانی که در نیمکت پشت سر این دانش‌آموزان می‌نشستند، اعلام کرده است.

امینی‌نژاد گفت: اگرچه نیت اصلی رفتار این همکار فرهنگی حل یک مسئله بوده است اما متاسفانه یکی از بدترین راهها برای حل مسئله استفاده شده که مورد تایید نیست.

رییس آموزش و پرورش فسا تاکید کرد: آموزش و پرورش طی بخشنامه‌های متعددی بر لزوم حل مشکلات از راه‌های حل صحیح مسئله تاکید داشته است.

امینی‌نژاد با یادآوری اینکه برخی از والدین دانش‌آموزان شاکی آن همکار فرهنگی هستند، گفت: آموزش و پرورش موضوع را از طریق مراجع ذی‌صلاح اداری پیگیری خواهد کرد.

این پست توسط بخش اجتماعی مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

ماجرای قیچی کردن موی ۹ دانش آموز فسایی چه بود؟

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .Source link

ماجرای قیچی کردن موی ۹ دانش آموز فسایی چه بود؟

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز