خانه » خبر » پاسخ سعید طوسی قاری قرآن به شایعات دروغ

تبیلغات

پاسخ سعید طوسی قاری قرآن به شایعات دروغ

پاسخ سعید طوسی قاری قرآن به شایعات دروغ

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

پاسخ سعید طوسی قاری قرآن به شایعات دروغ

پاسخ سعید طوسی قاری قرآن به شایعات دروغ

پاسخ سعید طوسی قاری قرآن به شایعات دروغ

پاسخ سعید طوسی قاری قرآن به شایعات دروغ

پاسخ سعید طوسی قاری قرآن به شایعات دروغ

پاسخ قاری قرآن به شایعه لواط گری هایش

سعید طوسی ، قاری بین المللی قرآن نسبت به شایعات مستهجن و تخریبهای شخصیتی صورت گرفته نسبت به خودش پاسخ داد.

متن این نامه به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

اینجانب سعید طوسی ، شاگرد و خادم قرآن کریم ، شایعاتی مبنی بر دستگیری خود به جرم های مختلف با آمار و اعداد عجیب و غریب و داستان های متناقض و سراپا کذب شنیدم که گویا از طریق برخی خبرگزاری ها و سایت های یهودی به طور هماهنگ و با کمک برخی از ایادی خود در داخل و یا خارج مستند سازی شده و با ارتباط دادن آن به ساحت مقدس قرآن و جامعه ی قرآنی و نیز شخص مقام معظم رهبری ناخواسته پرده از مقاصد شوم و خباثت آلود خود برداشته اند .

اگر چه اینجانب خود را بی نیاز از پاسخگویی به آنان دانسته و اعتنایی به آن ننمودم ، اما از آنجایی که این خبر کذب موجب نگرانی برخی دوستان قرآنی شده ، لازم دیدم ضمن نفی این اکاذیب و شایعات مطالبی را معروض دارم :

خطاب به مقام معظم رهبری

رهبرا ! سلام و درود بر تو و صلابتت . هیبتت مستدام که دشمنانت چنان خار و زبون شده اند که چون در مقابل اقتدار و نفوذ کلامت درمانده گشته اند ، فرصت را غنیمت شمرده و توطئه های ناجوانمردانه خود را با بهانه قراردادن من ، متوجه مقام ولایت سازند ! شرمسارم که قرعه آنان به نام من افتاد و مرا بهانه تهمت و تخریب کرده اند و در عین حال ، سرفرازم از اینکه مرا قاری محبوب شما می خوانند .

خطاب به دوستان قرآنی

بحمدالله و به برکت قرآن ، من که کمتر از هیچ هستم ، به کوری چشم حسود ، امروز در سایه سار عزت قرآنی ، مورد لطف و عنایت مردم عزیز قرار داشته و برخلاف فضا سازیهای بدخواهان ، نه تنها دستگیر نشده و به زندان نرفته ام بلکه فعالیتهای های قرآنی خود در اقصی نقاط ایران و جهان ادامه داده و به برکت آیات قرآن ، تاکنون دامن به بی عفتی نیالوده و از آیات نورانی قرآن مسئلت میدارم که تا آخر عمر مرا محفوظ دارد چرا که همه ما در معرض ابتلا و امتحان و آزمون الهی قرار داریم . مطمئن هستم که بصیرت حاکم بر جامعه ی قرآنی حتی بدون اقدام از جانب من نیز میتواند تهمت ها و شایعات این توطئه ی مسموم یهود را خنثی کند .

خطاب به رسانه های خودی

من مطمئن هستم رسانه های یهود و کفر از مدت ها پیش توطئه چیده اند تا با طرح این بهتان ، علیه قرآن و نظام و رهبری جوّسازی کنند . کمی تأمل روشن می کند که مسأله یک شخص ، حتی اگر قابل بررسی باشد ، چه ربطی به ساحت کبریایی قرآن یا نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد؟

خبرهای منتشره آنقدر مستهجن و متناقض است که برپیشانی آن نوشته شده :دروغ!

لذا صمیمانه تقاضای تدبر در این آیات را دارم:

إِنَّ الَّذِینَ جَاءُوا بِالْإِفْکِ عُصْبَةٌ مِنْکُمْ لَا تَحْسَبُوهُ شَرًّا لَکُمْ بَلْ هُوَ خَیْرٌ لَکُمْ لِکُلِّ امْرِئٍ مِنْهُمْ مَا اکْتَسَبَ مِنَ الْإِثْمِ وَالَّذِی تَوَلَّی کِبْرَهُ مِنْهُمْ لَهُ عَذَابٌ عَظِیمٌ ﴿۱۱﴾ لَوْلَا إِذْ سَمِعْتُمُوهُ ظَنَّ الْمُؤْمِنُونَ وَالْمُؤْمِنَاتُ بِأَنْفُسِهِمْ خَیْرًا وَقَالُوا هَذَا إِفْکٌ مُبِینٌ ﴿۱۲﴾ لَوْلَا جَاءُوا عَلَیْهِ بِأَرْبَعَةِ شُهَدَاءَ فَإِذْ لَمْ یَأْتُوا بِالشُّهَدَاءِ فَأُولَئِکَ عِنْدَ اللَّهِ هُمُ الْکَاذِبُونَ ﴿۱۳﴾ وَلَوْلَا فَضْلُ اللَّهِ عَلَیْکُمْ وَرَحْمَتُهُ فِی الدُّنْیَا وَالْآخِرَةِ لَمَسَّکُمْ فِی مَا أَفَضْتُمْ فِیهِ عَذَابٌ عَظِیمٌ ﴿۱۴﴾ إِذْ تَلَقَّوْنَهُ بِأَلْسِنَتِکُمْ وَتَقُولُونَ بِأَفْوَاهِکُمْ مَا لَیْسَ لَکُمْ بِهِ عِلْمٌ وَتَحْسَبُونَهُ هَیِّنًا وَهُوَ عِنْدَ اللَّهِ عَظِیمٌ ﴿۱۵﴾ وَلَوْلَا إِذْ سَمِعْتُمُوهُ قُلْتُمْ مَا یَکُونُ لَنَا أَنْ نَتَکَلَّمَ بِهَذَا سُبْحَانَکَ هَذَا بُهْتَانٌ عَظِیمٌ ﴿۱۶﴾ یَعِظُکُمُ اللَّهُ أَنْ تَعُودُوا لِمِثْلِهِ أَبَدًا إِنْ کُنْتُمْ مُؤْمِنِینَ ﴿۱۷﴾ وَیُبَیِّنُ اللَّهُ لَکُمُ الْآیَاتِ وَاللَّهُ عَلِیمٌ حَکِیمٌ ﴿۱۸﴾ إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشِیعَ الْفَاحِشَةُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذَابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیَا وَالْآخِرَةِ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنْتُمْ لَا تَعْلَمُونَ ﴿۱۹﴾ وَلَوْلَا فَضْلُ اللَّهِ عَلَیْکُمْ وَرَحْمَتُهُ وَأَنَّ اللَّهَ رَءُوفٌ رَحِیمٌ ﴿۲۰﴾

در حقیقت کسانی که آن بهتان را [در میان] آوردند دسته‏ ای از شما بودند آن [تهمت] را شری برای خود تصور مکنید بلکه برای شما در آن مصلحتی [بوده] است برای هر مردی از آنان [که در این کار دست داشته] همان گناهی است که مرتکب شده است و آن کس از ایشان که قسمت عمده آن را به گردن گرفته است عذابی سخت‏ خواهد داشت (۱۱) چرا هنگامی که آن [بهتان] را شنیدید مردان و زنان مؤمن گمان نیک به خود نبردند و نگفتند این بهتانی آشکار است (۱۲) چرا چهار گواه بر [صحت] آن [بهتان] نیاوردند پس چون گواهان [لازم] را نیاورده‏ اند اینانند که نزد خدا دروغگویانند (۱۳) و اگر فضل خدا و رحمتش در دنیا و آخرت بر شما نبود قطعا به [سزای] آنچه در آن به دخالت پرداختید به شما عذابی بزرگ می ‏رسید (۱۴) آنگاه که آن [بهتان] را از زبان یکدیگر می‏ گرفتید و با زبانهای خود چیزی را که بدان علم نداشتید می گفتید و می ‏پنداشتید که کاری سهل و ساده است با اینکه آن [امر] نزد خدا بس بزرگ بود (۱۵) و [گر نه] چرا وقتی آن را شنیدید نگفتید برای ما سزاوار نیست که در این [موضوع] سخن گوییم [خداوندا] تو منزهی این بهتانی بزرگ است (۱۶) خدا اندرزتان می‏ دهد که هیچ گاه دیگر مثل آن را اگر مؤمنید تکرار نکنید (۱۷) و خدا برای شما آیات [خود] را بیان می ‏کند و خدا دانای سنجیده‏ کار است (۱۸) کسانی که دوست دارند که زشتکاری در میان مؤمنین شیوع پیدا کند برای آنان در دنیا و آخرت عذابی پر درد خواهد بود و خدا[ست که] می‏ داند و شما نمیدانید (۱۹) و اگر فضل و رحمت‏ خدا بر شما نبود و اینکه خدا رئوف و مهربان است [مجازات سختی در انتظارتان بود] (۲۰)

خطاب به رسانه های کذاب

شما رسانه های مزدور ، آشکار است که سرتان در آخور کیست ! این نخستین بار نیست که یاوه می بافید. شما همان ها هستید که نه برای قرآن و قاری آن ، بلکه برای هیچ کتاب آسمانی دیگر حرمت قائل نیستید. شگفتا! شما که همجنس بازی را ، تمدن می دانید و با تصویب قانون ، آن را به رسمیت میشناسید ! یک باره چه شد که خود را محکمه عدالت تصور نموده و خویشتن را عادل تر از دادگاهایی دانستید که بر اساس عقل و شرع حکم می کنند ؟ ! خدعه هایتان برای همگان نخ نما شده و جامعه اسلامی از حقد و کینه شما مطلع هستند . لعنت خدا و رسولش بر شما باد .

این روشن و مسلّم است که اینجانب رأی صادره از سوی مراجع ذیصلاح قضایی جمهوری اسلامی ایران را گردن نهاده و در عین حال ، حق قانونی خویش را در اعاده حیثیت و اعلام جرم علیه مفتریان و اشاعه دهندگان نسبت های ناروا علیه خود را محفوظ میدانم .

والسلام علی من اتبع الهدی

شاگرد و خادم قرآن کریم

سعید طوسی

انصاف نیوز | واکنش سعید طوسی به شایعات: «سراپا کذب …

www.ensafnews.com/41747/واکنش-سعیدطوسیبهشایعات-سراپا-کذب-اس/
۲۱ ساعت پیش – دومین واکنش: بیانیه سعید طوسی در «پاسخ به توطئه صدای آمریکا» … سایت افکار نیوز با تیتر «واکنش قاری قرآن به شایعات مطرح شده» نوشت: سعید طوسی ، قاری بین … اینجانب سعید طوسی، شاگرد و خادم قرآن کریم، شایعاتی مبنی بر … خبرهای منتشره آنقدر مستهجن و متناقض است که بر پیشانی آن نوشته شده: دروغ!

واکنش قاری قرآن به شایعات مطرح شده – افکارنیوز

www.afkarnews.ir/بخش-سیاسی-۳/۵۶۲۶۵۴-واکنش-قاریقرآنبهشایعات-مطرح-شده
۱ روز پیش – سعید طوسی ، قاری بین المللی قرآن نسبت به شایعات مستهجن و تخریبهای شخصیتی صورت گرفته نسبت به خودش پاسخ داد. … خبرهای منتشره آنقدر مستهجن و متناقض است که برپیشانی آن نوشته شده : دروغ! لذا صمیمانه تقاضای تدبر …

شایعه لواط کاری و تجاوز حاج سعید طوسی قاری قرآن + بیوگرافی

biafun.com › اخبار
۳ روز پیش – شایعه لواط کاری و تجاوز حاج سعید طوسی قاری قرآن + بیوگرافی … ها شایعاتی است که سالهاست رسانه هایی مانند صدای آمریکا و مشهور به دروغ گویی و تهمت زنی هستند … بیانیه رسمی استاد حاج سعید طوسی در پاسخ به توطئه صدای آمریکا.

آیا شایعه فساد اخلاقی سعید طوسی حقیقت دارد ؟ – ایندکس وار

indexwar.ir/آیا-شایعه-فساد-اخلاقی-سعیدطوسی-حقیقت-د/
۲ روز پیش – قاری قرانشایعه لواط کاری و تجاوز حاج سعید طوسی قاری قرآن + بیوگرافی. … سعید طوسی. دسته بندی : پاسخ به سایر شبهات. …. بعد از مرگ بابک به دستور خلیفه معتصم به دروغ در هر جا شایعه رواج دادند که …. درضمن اونایی که …

تنور داغ شایعات و اتهامات سعید طوسی! – مجله اینترنتی …

didga.ir/2613/تنور-داغ-شایعات-و-اتهامات-سعیدطوسی
۳ روز پیش – دیدگا: اخیرا بنگاههای خبرپراکنی غرب و اونور آبی شروع کردن به تولید اخبار و حرفهای ضد و نقیضی در خصوص قاری قرآن جناب آقای سعید طوسی با …

بیوگرافی سعید طوسی و شایعه لواط کاری!! | اخبار – کافه سون

cafeseven.net/news/بیوگرافی-سعیدطوسی-و-شایعه-لواط-کاری/
۴ روز پیش – محمد گندم نژاد طوسی معروف به حاج سعید طوسی و ۴۶ ساله متولد تهران است. … ها شایعاتی است که سالهاست رسانه هایی مانند صدای آمریکا و مشهور به دروغ …. در پایان باور دارم که بعضی اقشار نظیر روحانیون، انقلابیون، متدینین و به ویژه قاریان قرآن و مداحان … تا مطمئن نشدید تهمت نزنید و خودتون رو هیزم جهنم نکنید. پاسخ دادن …

لواط کاری قاری قرآن سعید طوسی – تنظرون

tanzoroon.ir/1395/07/29/لواط-کاری-قاریقرآنسعیدطوسی/
۲۲ ساعت پیش – خبری که اگر راست باشد غیبت و اگر دروغ باشد تهمت با مجازاتی شدید است. و اما خبر : شخصیت قرآنی کشور حاج سعید طوسی به ۱۹ نوجوان تجواز کرده … چهارما: خیلی باحاله بعد از ۴۸ ساعت از شروع شایعه کمپینی راه انداختن مبنی بر تحریم شبکه ی قران ، فرزندان خود را کلاس قرآن نفرستید … کلید حل همه ی مشکلات (۱).

بیوگرافی سعید طوسی قاری قران + عکس و تکذیب شایعه

kabood.com › اخبار
بیوگرافی سعید طوسی قاری قران + عکس و تکذیب شایعه لواط با شاگردان رابطه … این ها شایعاتی است که سالهاست رسانه هایی مانند صدای آمریکا و مشهور به دروغ گویی و …

همه چیز درباره تجاوز سعید طوسی قاری قرآن به بچه ها – جدید …

jadidax.ir › اخبار ورزشی
۲ روز پیش – شایعه لواط کاری و تجاوز حاج سعید طوسی قاری قرآن + بیوگرافی. biafun.com › اخبار …. همه چیز درباره پرونده دروغ تجاوز و لواط حاج سعید طوسی به ادعای … … فساد و فحشا و …. دانلود سوالات و پاسخ تشریحی آزمون ۲۳ مهر ۹۵ کانون قلم چی.

عکس و بیوگرافی سعید طوسی قاری قران + تکذیب شایعه – …

herl.rozblog.com/post/1332
۳ روز پیش – وی می گوید به قول خانواده…,عکس و بیوگرافی سعید طوسی قاری قران + … این ها شایعاتی است که سالهاست رسانه هایی مانند صدای آمریکا و مشهور به دروغ …

ماجرای اتهام بیشرمانه لواط به حاج سعید طوسی شبکه توسط …

simorghshahr.blog.ir/…/ماجرای-اتهام-بیشرمانه-لواط-توسط-شبکه-صدای-آمریکا-ملعون-…
۲ روز پیش – همه چیز درباره پرونده دروغ تجاوز و لواط حاج سعید طوسی به ادعای شبکه ملعون صدای آمریکا … ادامه حیاتشون وابسته به همین شایعات و دروغ سازیهاست و اگه به این شایعات و دروغ … افشای زوایایی از پرونده سعید طوسی، قاری محبوب خامنه ای و متهم تجاوز به … اعمال منافی عفت» توسط قاری قرآن مشهور کشور به پنج نوجوانان قرآنی …

سعید طوسی قاری قرآن کیست؟|بیوگرافی و عکس سعید طوسی …

jmt1372.blog.ir/…/سعیدطوسیقاریقرآن-کیست-بیوگرافی-و-عکس-سعیدطوسی
۱۶ ساعت پیش – بیانیه رسمی استاد حاج سعید طوسی در پاسخ به توطئه صدای آمریکا … آمریکا با مطرح ساختن شایعه ای مبنی بر لواط کاری حاج سعید طوسی قاری قرآن و … همه ی این ها شایعاتی است که سالهاست رسانه هایی مانند صدای آمریکا و مشهور به دروغ …

شایعه لواط کاری و تجاوز حاج سعید طوسی قاری قرآن + …

takfun.top/fun/4557
شایعه لواط کاری و تجاوز حاج سعید طوسی قاری قرآن + بیوگرافی \n. … فقط در آخر میگوییم که همه ی این ها شایعاتی است که سالهاست رسانه هایی مانند صدای آمریکا و مشهور به دروغ گویی و تهمت زنی هستند … پرسش و پاسخ هایی در مورد سر درد در بارداری.

تجاوز سعید طوسی قاری قرآن به بچه ها؟ – جدید عکس – اول

jadidax.ir › دانلود
شایعه لواط کاری و تجاوز حاج سعيد طوسي قاري قرآن + بیوگرافی شایعه لواط کاری و تجاوز …. این ها شایعاتی است که سالهاست رسانه هایی مانند صدای آمریکا و مشهور به دروغ … ….. پاسخ ها. ناشناس …. خطاب به ناشناسی که گفته حکم قرآن بود : حکم قرآن میگه …

شایعات درباره سعید طوسی قاری قران – هاب سیتی

https://hubcity.ir/search/?q=شایعات+درباره+سعید+طوسی+قاری+قران
شایعه لواط کاری و تجاوز حاج سعید طوسی قاری قرآن + بیوگرافی … هجمه به جامعه قرآنی و نظام از طریق شایعات پیرامون قاری قرآن، سعید طوسی! … متن و پاسخ شایعه …. الیاس قالیباف نوشت: “گويا دوباره فصل برداشت شايعات و دروغ رسيده من كه عادت كردم اما …

متن منتشر شده توسط «سعید طوسی» – IQNA

www.iqna.ir/fa/news/3539390/متن-منتشر-شده-توسط-سعیدطوسی
۲۱ ساعت پیش – بیانیه رسمی استاد حاج سعید طوسی در پاسخ به توطئه صدای آمریکا … هدف، انتقام از قرآن است/ پرونده قاری ایرانی بهانه است! …. که این شایعه را منتشر کردند و حالا بفهمند که کذب است و دروغ ، امیدوارم همه ما در امتحان اللهی سربلند باشیم.

پاسخی به شایعات و اتهامات اخیر به جناب سعید طوسی قاری …

www.afsaran.ir/link/1322476
۲ روز پیش – افسران – پاسخی به شایعات و اتهامات اخیر به جناب سعید طوسی قاری بین المللی قران … ✅همه ی این ها شایعاتی است که سالهاست رسانه هایی مانند صدای آمریکا که مشهور به دروغ گویی و تهمت زنی هستند درباره …. ظلم بی پاسخ نمنیماند .

شایعه تا واقعیت تجاوز سعید طوسی قاری قرآن – جدید نیوز

jadidenews.ir › خبر
۳ روز پیش – شایعه لواط کاری و تجاوز حاج سعید طوسی قاری قرآن + … – … …. پاسخ شبهات، شایعات و سوالات اعتقادی – پاسخگویان. … تجاوز به ۱۹ … همه چیز درباره پرونده دروغ تجاوز و لواط حاج سعید طوسی به ادعای شبکه ملعون صدای آمریکا. ۹۵/۰۷/ …

تجاوز و لواط کاری و فساد اخلاقی سعید طوسی قاری قرآن

www.yeknice.ir/تجاوز-و-لواط-کاری-و-فساد-اخلاقی-سعیدطوسیقاریقرآن.html
۲ روز پیش – محمد گندم نژاد طوسی معروف به حاج سعید طوسی و ۴۶ ساله متولد تهران است. … ها شایعاتی است که سالهاست رسانه هایی مانند صدای آمریکا و مشهور به دروغ …

همه چیز درباره پرونده دروغ تجاوز و لواط حاج سعید طوسی به ادعای …

www.gharb-music.com/همه-چیز-درباره-پرونده-دروغ-تجاوز-و-لواط/
۲ روز پیش – مدتی است که شبکه مزدور صدای آمریکا با مطرح ساختن شایعه ای مبنی بر لواط کاری حاج سعید طوسی قاری قرآن و تجاوز ایشون به چند پسر نوجوان سعی …

آیا شایعه فساد اخلاقی سعید طوسی حقیقت دارد؟ – تالار …

forum.hammihan.com › … › مطالب جالب و خواندنی › خواندنی ها و رویدادها
۴پست – ‏۲ نویسنده

سعید طوسی در رسانه‌های ایران قاری بین‌المللی قرآن، کارشناس شورایعالی قرآن، آموزگار … برنامه این هفته «صفحه آخر» به ماجرای تجاوز جنسی حاج سعید طوسی، قاری قرآن بیت رهبر …. بیانیه رسمی استاد حاج سعید طوسی در پاسخ به توطئه صدای آمریکا …. ی این ها شایعاتی است که سالهاست رسانه هایی مانند صدای آمریکا و مشهور به دروغ گویی و …

جواب سعید طوسی درمورد شایعات چیست – هاب پرس

https://hubpress.ir/search/?q=جواب+سعید+طوسی+درمورد+شایعات+چیست
شایعه لواط کاری و تجاوز حاج سعید طوسی قاری قرآن + بیوگرافی … جواب: نگاه‌کردن به تصوير زن نامحرم، حکم نگاه‌کردن به خود زن نامحرم را ندارد، بنا بر اين اگر …. الیاس قالیباف نوشت: “گويا دوباره فصل برداشت شايعات و دروغ رسيده من كه عادت كردم اما …

سیاست نگار – شایعه لواط سعید طوسی قرآن برجسته قرآن

siasatnegar.blogfa.com/post/424
شایعه لواط کاری و تجاوز حاج سعید طوسی قاری قرآن + بیوگرافی … همه ی این ها شایعاتی است که سالهاست رسانه هایی مانند صدای آمریکا و مشهور به دروغ گویی و تهمت زنی …

ماجراي قاري طوسي

faznaz.com/ماجراي-قاريطوسي.html
۱۱ ساعت پیش – صفحه آخر: ماجرای تجاوز جنسی حاج سعید طوسی، قاری قرآن بیت رهبر از … … به حاج سعید طوسی قاری بین‌المللی قرآن, پاسخ به شبهه و شایعه … … و دروغ رسيده من كه عادت كردم اما اين بار در اوج بي اخلاقي عكس هاي خصوصي يك عروس و …

بالاترین: موضوع داغ: واکنش‌های گسترده مردمی، قاری متهم به …

https://www.balatarin.com/topic/2016/10/20/1017034
۱۳ ساعت پیش – یک مقام رسمی نیز به پرونده «تجاوز قاری مشهور قرآن به چند نوجوان» ورود کرد. … حاج سعید طوسی، قاری بین المللی قرآن نسبت به شایعات و تخریبهای شخصیتی صورت … قاری متهم به تجاوز به نوجوانان به این اتهام پاسخ داد … قبلا از وی دیده‌اید مقایسه و ارزیابی کنید چون وقتی فردی دروغ می‌گوید این رفتارها تغییر می‌کند.

IranPressNews : ايران پرس نيوز: واکنش بچه باز قرآنی خامنه …

www.iranpressnews.com/source/201427.htm
حاج سعید طوسی، قاری بین المللی قرآن نسبت به شایعات و تخریبهای شخصیتی صورت گرفته نسبت به خودش پاسخ داد. به گزارش افکارنیوز، متن این نامه به شرح زیر …

شایعات سعید طوسی قاری قران – اخبار ایران و جهان

newsreaders.ir/search/?q=شایعات%۲۰سعید%۲۰طوسی%۲۰قاری%۲۰قران&page=4
شایعات سعید طوسی قاری قرانبه گزارش خبرنگار فعالیت های قرآنی خبرگزاری فارس پیکر مرحوم امیر منصوری قاري … که ترجیح می‌دهم آن را نادیده بگیرم چون تمامی حرف‌های آنها بی‌پایه و اساس است و دروغ مطلق. …. پاسخ یک مقام انتظامی به ادعاهای مجازی.

دومین واکنش: بیانیه سعید طوسی در «پاسخ به توطئه صدای …

tnews.ir/news/3c1a72647631.html
«سعید طوسی»، قاری مشهور، پیامی را پیرو انتشار خبری در رسانه های مجازی در اختیار خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) گذاشته است. … تیتر «بیانیه رسمی استاد حاج سعید طوسی در پاسخ به توطئه صدای آمریکا» به نقل از ایکنا در پی می آید: … واکنش سعید طوسی به شایعات: «سراپا کذب است». … واکنشی به یادداشت مهاجرانی: دروغ است.

آیا شایعه فساد اخلاقی سعید طوسی حقیقت دارد؟ سایت …

bahar.run › گالری عکس › عکس های هنرمندان
۱ روز پیش – شایعه لواط کاری و تجاوز حاج سعید طوسی قاری قرآن + بیوگرافی … ها شایعاتی است که سالهاست رسانه هایی مانند صدای آمریکا و مشهور به دروغ گویی و …

شایعه لواط کاری حاج سعید طوسی قاری بین المللی قرآن – …

qoqnoos.in/tag/شایعه-لواط-کاری-حاج-سعیدطوسیقاری-بین-ا/
«سعید طوسی» به توطئه صدای آمریکا پاسخ داد ! … صدای آمریکا با مطرح ساختن شایعه ای مبنی بر لواط کاری حاج سعید طوسی قاری بین المللی قرآن و تجاوز ایشون به چند …

واکنش سعید طوسی قاری قرآن به اتهامات اخیر علیه او – دبلیوخبر

wwwkhabar.ir/9681924
مشاهده متن کامل خبر در پایگاه خبری پول نیوز: واکنش سعید طوسی قاری قرآن بهبه شایعات مستهجن و تخریبهای شخصیتی صورت گرفته نسبت به خودش پاسخ داد.

پایگاه خبری گپ نیوز

gapnews.ir/
سعید طوسی، قاری قرآن در پی جنجال‌سازی برخی رسانه‌ها در رسانه‌های مجازی پیامی را در رد این شایعات منتشر کرد…. ۱۵:۳۲ # ۱۳۹۵/۰۷/۲۹. دردم را به کی بگویم/برخی مسولان داشته های ادارات را ارث پدری خود می …. از جنجال سازی بر «خبر دروغ» سفر رسایی، تا سکوت در برابر سفر «اتوبوسی» نمایندگان لیست امید به برزیل/پول سفر برزیل و حق …

gooya news :: politics : خامنه‌ای‌ و قاری قرآن فاسد، خمینی و …

news.gooya.com/politics/archives/2016/10/218950.php
۳ روز پیش – خامنه‌ای‌ و قاری قرآن فاسد، خمینی و روحانیت فاسد، ایرج مصداقی … طرح موضوع فساد جنسی محمد‌سعید ‌گندم‌نژاد طوسی معروف به استاد سعید طوسی در …. اگر چه شایعاتی مبنی بر فساد موسوی تبریزی در جامعه پیچیده بود، اما …. اما خمینی با یک کلام ختم موضوع را اعلام می‌کند و به رازینی وعده می‌دهد که خود مشکلات را حل خواهد کرد.

پارس نیوزواکنش قاری قرآن به شایعات مطرح شده – موتور …

girgir.ir/post/پارس+نیوزواکنش+قاری+قرآن+به+شایعات+مطرح+شده
قرآن به شایعات مطرح شده» نوشت: سعید طوسی ، قاری بین المللی قرآن نسبت … پارس جنوبی …. مسکو هشدار داد: پاسخ روسیه به تحریم های احتمالی امریکا ناگوار خواهد بود.

شایعات – ولادت حضرت علی(ع) در کعبه ای که بتخانه است ! / …

shayeaat.ir/post/251
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. – متن و پاسخ شایعه. متن شایعه … که چگونه سنگ های کعبه شکافته شد و فاطمه بنت اسد در کعبه علی را به دنیا آورد !؟ اما بحث اصلی ؛ … آیا ابوطالب و فاطمه بنت اسد بت پرست بوده اند و یا این که این واقعه مضحک دروغ است !؟ ” پاسخ شایعه. ۱٫ …. هجمه به جامعه قرآنی و نظام از طریق شایعات پیرامون قاری قرآن، سعید طوسی! / شایعه …

واکنش سعید طوسی به شایعات: «سراپا کذب است»

monitor.shafaqna.com/FA/IR/6707918
سایت افکار نیوز با تیتر «واکنش قاری قرآن به شایعات مطرح شده» نوشت: سعید طوسی ، قاری بین المللی قرآن نسبت به شایعات مستهجن و تخریبهای شخصیتی صورت …

Masaf.ir | Telegram Channel @masaaf_ir

https://inten.to/telegram/channel-masaaf_ir-masaf-ir
پاسخ به چند شبهه وهابیت : ۱- سلام به شخص مرده نمیرسد پس چرا شما شیعیان میگویید …. شایعه لواط کاری و تجاوز حاج سعید طوسی قاری قرآن + بیوگرافی شایعه لواط … این ها شایعاتی است که سالهاست رسانه هایی مانند صدای آمریکا و مشهور به دروغ گویی و …

سعید طوسی قاری قرآن آیا نووجوانان تجاوز لواط میکرد فیلم …

konkur17.blogsky.com/…/سعیدطوسیقاریقرآن-آیا-نووجوانان-تجاوز-لواط-میکرد-ف…
۴۲ دقیقه پیش – شایعه لواط کاری و تجاوز حاج سعید طوسی قاری قرآن + بیوگرافی …. دروغ میگی گفتم دروغی در کار نیس اگه دوسش داشته باشم کاری بهپاسخ – زمانی که خانم عذرش برطرف شد ، به نیت هر دو یک غسل انجام می دهد یا دو تا غسل جداگانه با .

واکنش پسر قالیباف به شایعه عروسی میلیاردی خواهرش+تصویر

vom.ir/sarasari/posts/65095
۷ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – «گویا دوباره فصل برداشت شایعات و دروغ رسیده من که عادت کردم اما این بار در اوج … پاسخ. مهدی. ۹۵/۷/۷ ۱۴:۵۳. ماجرای بذل و بخشش خانه های میلیاردی چه شد؟ … واکنش سعید طوسی قاری قرآن به اتهامات اخیر علیه او ۳۷ بازدید، ۰ نظر; تساوی …

قاری متهم به تجاوز به نوجوانان به این اتهام پاسخ داد | حقوق بشر …

humanrightsiniran.org › اخبار › سایر موارد
۱۷ ساعت پیش – سعید طوسی، قاری قرآن، اتهام‌های مربوط به تجاوز جنسی به نوجوانان را … جامعه ی قرآنی حتی بدون اقدام از جانب من نیز میتواند تهمت ها و شایعات این توطئه …

حجت الاسلام والمسلمین قاری نادره گفتار قرآن کریم حفظه الله …

www.ninisite.com › تبادل نظر › متفرقه › عمومي
۱ ساعت پیش – ۱۹پست – ‏۱۴ نویسنده

حجت الاسلام والمسلمین قاری نادره گفتار قرآن کریم حفظه الله جناب آقای حاج سعید طوسی. … تبادل نظر · بارداری هفته به هفته · پرسش و پاسخ · کلوب ها · عکس · ویدئو · بازارچه · انتخاب نام · سرگرمی … منم به خاطراون ۱۹بچه میگم ای کاششششششششش دروغ بود ولی متاسفانه نیست … خیلی ریلکس گفتن نگفته شایعه است.

پایگاه قرآنی و آموزشی شفا » خلاصه درس های استاد موسوی

shefa-qoran.ir/خلاصه-درس-های-استاد-موسوی-۲/
جلسه آموزش قرائت جناب آقای سعید طوسی · سعید طوسی … *یکی از مهارتهای قاری قرآن تلفظ صحیح دو حرف (ض) و (ظ) است به گونه ای که تفاوت در صدای آنها مشخص باشد. … *مفهوم آیه ۱۲: خداوند می فرماید: چرا زمانی که عده ای بد خواه شایعه ای را ساختند … سزاوار نیست در مورد این قضیه صحبت کنیم و چرا نگفتید این بهتان و دروغ عظیمی است؟

روزیاتو: چگونه با نگاه به چهره افراد تشخیص دهیم دروغ می …

mcnews.ir/news/168446
اگر سریال «به من دروغ بگو» را دیده باشید، احتمالا برخی از ترفندهای دکتر «لایتمن» … اما اگر به سمت راست نگاه کرد، یعنی دست به دامن خیال پردازی شده و قصد دارد پاسخ دروغین بدهد. … شایعه لواط کاری و تجاوز حاج سعید طوسی قاری قرآن + بیوگرافی.

واکنش قاری قرآن به شایعات مطرح شده – موتور جستجوی خزش

toyana.ir/post/ ++واکنش+قاری+قرآن+به+شایعات+مطرح+شده
۱۶ ساعت پیش – قاری قرآن به شایعات مطرح شده. سعید طوسی، قاری بین المللی قرآن نسبت به شایعات مستهجن و تخریبهای شخصیتی صورت گرفته نسبت به .

پاسخ لاریجانی به گزارش حقوق بشر آمریکا: در ایران اعدام …

ir.voanews.com/a/iran-us-rights-reax/3290603.html
۳۰ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – رئیس قوه قضاییه ایران روز دوشنبه و در واکنش به گزارش سالانه حقوق بشر … آقای لاریجانی می‌گوید که گزارش‌های حقوق بشری مستند به اظهارات مخالفان ایران و “دروغ” است. … وقتی اسرائیل در سال ۲۰۱۲ شایعه حمله به ایران هسته ای از عربستان را طرح … صفحه آخر: ماجرای تجاوز جنسی حاج سعید طوسی، قاری قرآن بیت رهبر از …

غیبت مداحان و قاریان مشهور در دیدار با روحانیپایگاه خبری …

ahrargil.com/?p=79381
۱۲ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – همچنین اگرچه بنا بوده بخش دیگری از حاضران این مراسم را قاریان قرآن تشکیل … سبزعلی، مسعود گرجی، جعفر فردی، محمد رضا پورزرگری، سعید طوسی، شهریار … های خود، به دیدارهای نمایشی و دکوری به اسم جامعه مداحان و قاریان قرآن اکتفا کند. … و پاسخ جنتی · دولت اشتغال‌زایی کرد اما برای خارجی‌ها · ترقی: دروغ سازی است، …

پاک دینی”روشن بینان” – Community – Google+

https://plus.google.com/communities/104822495549080917707
۳ روز پیش – ۲ – ﺩﺭ ﻫﺮ ﺷﺮﺍﯾﻄﯽ ﻣﻨﺎﻓﻊ ﺷﺨﺼﯽ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻣﻨﺎﻓﻊ ﻣﻠﯽ ﺗﺮﺟﯿﺢ ﻣﯽ ﺩﻫﯿﻢ. …… ۷- سعید طوسی: (محمد گندم‌نژاد طوسی) زاده ۱۳۴۹، قاریِ بین المللی قرآن، کارشناس شورای عالی …

تلاوتی جدید از سعید طوسی +صوت | «سعید طوسی» یکی از …

www.ghatreh.com/news/nn25279996/تلاوتی-جدید-سعیدطوسی-صوت
۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. – «سعید طوسی» یکی از قاریان بین المللی قرآن کشورمان روز گذشته در امام زاده معصوم شهر مقدس قم به تلاوت آیاتی از قر.

قبر ابن ملجم کجاست؟ – عقیق

aghigh.ir/fa/news/33288/قبر-ابن-ملجم-کجاست
۲۸ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – بیانیه رسمی استاد سعید طوسی در پاسخ به توطئه صدای آمریکا …. پاسخ. برای من یک سوال ایجادشد ابن ملجم بعدازشهدت توسط امام حسن به درک واصل ….. ابن ملجم مسلمان حافظ و قاری قرآن و مدعی یاور علی (ع) بود این شد تو جامعه …. کنه راست یا دروغ بودن داستان برا من مهم نیست چون واقعیت امر همینه عذاب ابن ملجم که وجود داره .

سعید طوسی قاری قرآن به بچه ها تجاوز کرده؟ – دانلود جدیدترین …

newjadid.ir › اخبار ورزشی
۱ روز پیش – مرد پارسی دروغ نگوید حتی بهنگام مرگ در جنگ (کوروش کبیر). خوش آمدید – امروز … خانه » اخبار ورزشی » سعید طوسی قاری قرآن به بچه ها تجاوز کرده؟

مهمترین اخبار ایران و جهان

vista.ir/
ویستا – سریعترین موتور جستجوگر خبر فارسی – اخبار لحظه به لحظه از … ای که گذشت ابهامات روغن پالم را برطرف و شایعات مربوط به واکسن آنفولانزا را تکذیب کرد. … سعید طوسی اتهامات علیه خود را رد کرد · پاسخ روحانی به منتقدان خرید هواپیما/ کنایه‌ ….. سیر تاریخی قرائت قرآن به سبک نوین مستندسازی می شود · همکاری رضوی با …

ادب | وبلاگ ۲۴ – مرجع وبلاگ فارسی

weblog24.site/weblog/dehiarei-rahanjan/1169363
هرکس بد ما به خلق گوید ماچهره زغم نمی خراشیم. ماخوبی او به خلق گوئیم تاهردو دروغ گفته باشیم … اندرباب شایعه واریز بودجه ۸۰میلیون تومانی به حساب دهیاری … قاری قرآن حاج سعید طوسی طبقه بندی عناصر به روش های دیگر IUPAC حاج سعید طوسیپاسخ گفت گو کنید صفحه ۸ علوم نهم پاسخ صحیح كل کارکلاسی های کاروفناوری پایه …

واکنش قاری قرآن به اتهامات اخیر علیه او

۲۰khabar.com/news/424604/واکنش-قاریقرآنبه-اتهامات-اخیر-علیه-او
سعید طوسی، قاری قرآن در پی جنجال‌سازی برخی رسانه‌ها در رسانه‌های مجازی پیامی را در اختیار ما گذاشت. … سلام و درود به روان پاک شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی و امام شهیدان خمینی کبیر(ره) و با سلام و تحیت محضر ملت شریف و بزرگوار … اکران مردمی خشکسالی و دروغ با حضور عوامل فیلم …. پاسخ معاون رییس جمهور به نامه مهناز افشار.

چرا اهل تسنن دست بسته نماز می خوانند! | شهر سوال

www.soalcity.ir/node/44
۶ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش. – در پاسخ به اینکه حضرت علی (ع) و اهل بیت (ع) متعلق به تمام جهان هستند، باید عرض ….. ظاهرا دروغ ها و شایعات روی شما اثر گذاشته است. …… و حضرت علی و خانم خدیجه و حتی قاریان قرانی که فوت کردند یک ماه حضرت عذای عمومی اعلام …… دیلمی از ابی سعید خدری روایت کرده است که پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله ذیل کلام …

شایعه لواط کاری و تجاوز حاج سعید طوسی قاری بزرگ قرآن + …

parvanefun.blogread.xyz/page-199300.html
شایعه لواط کاری و تجاوز حاج سعید طوسی قاری قرآن + بیوگرافی … ولی اگر اتفاقی نظرش به ذکر خود افتاد، و آن را بزرگ دید، به شهرت می رسد و اگر کوچک بود به حقارت …

دروغگویی در خانواده از نگاه سنت رسولخدا(ص)

www.hawzah.net/fa/Magazine/View/…/دروغگویی-در-خانواده-از-نگاه-سنت-رسولخدا(ص…
یکی از آنها جواز دروغگوییِ شوهر به زن خویش قلمداد شده است و دیگری دروغ والدین …. به تفصیل در جای دیگری پیش کشیده و کوشیده است به آن پاسخ دهد، از این رو در ….. مصطفی سعید نیز، در تفسیر عبارت «گفتگوی مرد با زن خود» می نویسد: «یعنی به او … و نقد آن می پردازد و با استناد به آیات قرآن و عرف زبانی، به این نتیجه می رسد که:.

قزوین امروز

www.qazvin.info/
حجت الاسلام حسینی؛ مصوبات سفر روحانی به قزوین هیچ دستاورد جدیدی برای … قزوین هیج دستاورد جدیدی نداشته است این چیزهاکه می گویند دروغ است برای بحث آب سد ….. است»؛ این پاسخ رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر قزوین به انتقادات درباره عدم … سعید وزیری نژاد،مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین از انتخاب هیئات …

دعا و اذکار الهی – ارتباط با خدا – پرشین بلاگ

douavazekr.persianblog.ir/1391/4/
۳۰ تیر ۱۳۹۱ ه‍.ش. – اگر کسی را مشکلی است که به هیچ وجه حل نمی شود و شخصی درمانده است و در شب …. (۱۱) در این شب – که شب نزول قرآن به شمار مى آید – امور خیر و شر مردم و ولادت، مرگ، …… علماء چون شیخ طوسی و ابن طاووس و کفعمی آنرا از عثمان بن سعید عمری، که …… کسانى که با شایعه ها، گواهى ها و شهادت هاى ناحق و پرونده سازى هاى دروغ باعث …

چرا اظهارات مربوط به ظهور از تب و تاب افتاده است؟ – خبرآنلاین

www.khabaronline.ir/detail/381264/weblog/jafarian
۲۷ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – ماجرای سی دی «ظهور نزدیک است» اوج یک جریان در طرح مسأله ظهور به صورتی …. با ایشان کرده بود در پاسخ به این سؤال که «آیا انطباق احتمالی نشانه های روایی …… و شیخ طوسی و علامه حلی نشان دادند، جامعه شیعه و دنیای تشیع را باید با فقه و ….. حافظ و قاري قرآن تربيت شده‌اند كه بدنبال درك حقايق قرآن و عمل به آنها هستند.

احمدی نژاد مادر چاوز را در آغوش گرفت+تصویر /فیلم | بویر نیوز

boyernews.com/25526/احمدی-نژاد-مادر-چاوز-را-در-آغوش-گرفتتصو/
۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش. – هنوز از نتیجه ی آخرین اقدام وی در به آغوش گرفتن مادر چاوز خبری در دست نیست. … ناشناس پاسخ در تاريخ فروردین ۳ام, ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ب.ظ: …. ب نظر من و همسرم اینا همش شایعه است … باید از ارزشها دفاع کرد نه با دروغ و تهمت ایمان خود را به باد داد و فرصت سازی کرد تا افراد سود جو و … ….. سعید طوسی اتهامات علیه خود را رد کرد.

بیگ | دانلود فیلم | دانلود سریال – بیگ – مجله زندگی – ازدواج, …

big.ir/

پدر نیوزلندی به خاطر اینکه دختر ۶ ساله اش احساس ناراحتی از کاشت حلزون نکند روی سر خود ….. و آمریکا، پاسخ ابراهیم جعفری به انتقادات و شایعه پراکنی های ترکیه، قاطع بود. … به گزارش ایکنا، سعید طوسی، قاری قرآن در پی جنجال سازی برخی رسانه ها در ….. اجتماعی ضعیف هستند برای محبوب و جلو دادن خود شروع به دروغ گویی می کنند.

قرآن – املاک لاویج

ghorany1390.persianblog.ir/tag/قرآن
۲۹) ( آنها در پاسخ می گویند: ) همین بس که خدا میان ما و شما گواه باشد ، اگر ما از عبادت شما غافل بودیم! ۳۰) در آن جا … ظ روز چهارشنبه ٢۸ امرداد ۱۳٩٤ کلمات کلیدی: مذهبی ،قرآن ،زندگینامه قاریان قرآن …. زندگینامه استاد سعید طوسی …… ( ولی ) آنها سرمایه وجود خود را از دست داده اند و معبودهایی را که به دروغ ساخته بودند ، همگی از نظرشان: گم می شوند.

لیست پایان نامه های با موضوعات قرآنی + چکیده و نویسنده – ماهِ …

mah-pajohesh.persianblog.ir/post/27/
۲ بهمن ۱۳۹۱ ه‍.ش. – در این پژوهش، پاسخ قرآن کریم به این سؤال جست و جو می‌شود: در بخش اول، به ….. در قرآن و روایات، دروغ به خاطر اصلاح؛ درس پنجم ،‌انس و برادری: برادری در راه خدا، ….. از زندگی حافظ؛ فصل سوم، شواهدی از بهره‌گیری حافظ از آیات قرآن(۸۱ نمونه) …… موضوع : این پایان‌نامه در سه بخش به معرفی سعید بن جبیر و تفسیر او و نیز …

با حضور – جنبش مصاف

www.masaf.ir/ImagesSitemap
وقتی به عاشورا اعتقادی نیست می‌توان سکوت کرد ولی اگر می‌خواهی برعکس عمل کنی ….. از سوی شبکه‌های وهابی مطرح می‌شود به خصوص در رابطه با قیام امام حسین(ع) پاسخ ….. قرآن shia muslim http://www.masaf.ir/images/دیوان حافظ-shia muslim-307.jpg ….. رباخوارى،جاسوسى،جادوگرى،توطئه علیه ملل دیگر همچون شایعه پراکندن مرگ سیاه و …

[XLS]ليست پايان نامه – دانشكده فني و مهندسي – دانشگاه اصفهان

eng.ui.ac.ir/Dorsapax/userfiles/Sub11/lib/tez.xlsx
۶۵, موجود – کارشناسی, ۱۳۷۳, دكتر ناصر نعمت بخش- مهندس محمد سعيد احساني ….. دكتر ناصر نعمت بخش, ترك لاداني، منصور- خاجويي، سيدمهدي, نرم افزار قرآني آواي قرآن, ۱/۲۹۰ …… بهبود و توسعه الگوريتم Asynchronous Partial Overlay: الگوريتمي براي حل …… تجمیع شهرت مبتنی بر شایعه در شبکه های نظیر به نظیر گروه محور, ۱/۱۳۶۷٫

واکاوی سبک زندگی علمی حضرت زینب (س) با رویکردی به …

sokhane-ashena.com/index.php/archive?id=11135

خداوند از علم به حکمت تعبیر فرموده است (طبرسی، ۱۳۷۷، ج ۱: ۱۴۷ و طوسی، بی‌تا، ج ۲: ۳۴۹) و حکمت را سرشار از عظمت و خیر و برکت معرّفی نموده است؛ زیرا که عالم و …

جامعه از منظر قرآن – بخش اول// بسامد مفاهیم جامعه در قرآن – سخن …

sokhane-ashena.com/index.php/archive?id=9628

از میان اندیشمندان اسلامی، اگرچه در آثار شیخ طوسی، فارابی و ابن‌خلدون عبارت‌هایی دالّ بر وجود جامعه مشاهده می‌شود، امّا مباحث مستقیمی را در این زمینه که استناد به آیات …

مولانا جلال الدين محمد بلخي ( مولوي ) [آرشيو] – P30World …

forum.p30world.com › … › فرهنگ و هـنــــر › ادبـیـات
۱۳ دی ۱۳۸۵ ه‍.ش. – مولانا جلال الدين محمد بلخي (مولوي) * ارسال شد به سايت P30 § شماره ي … این مقاله بر آن است تا در حد توان به دو پرسش تقدیری، پاسخ بدهد: …. قرآن کریم به پیامبر خاتم خطاب می‌کند که « تو نمی‌توانی کر نمایان را شنوا (=هدایت) ….. در چنین احوالی شایعه احتمال یا احساس قریب الوقوع یک هجوم مخرب و خونین …… استاد طوسی.

فروشگاه و مجله اینترنتی پایانه

www.foxworld.ir/
سعید طوسی، قاری قرآن در پی جنجال‌سازی برخی رسانه‌ها در رسانه‌های مجازی پیامی را در اختیار ما … در پی بالا گرفتن شایعات مبنی بر آزاد شدن خواننده زیر زمینی، یک منبع آگاه با شایعه ….. عکاسی یک دروغ بزرگ است! … پاسخ آپارات به شکایت صدا و سیما.

ایران فرهنگ دلپیکس

iranfarhang.delpix.ir/

به گزارش «شیعه نیوز»، این تبعه سعودی در پاسخ به نخستین سوال درباره …… منبع : ایران فرهنگدروغ وزیر خارجه سعودی بر پایه اطلاعات مأموران امنیتی شان …… ترکیه و چند تن از اساتید الهیات و تعدادی از قاریان و حافظین بر‌تر قرآنی برگزار شد. …… بی گناه در منطقه به دست تروریست‌های تکفیری محسوب می‌شود، شایعه کشته شدن سعید …

جشنواره “ایران وطن من” – نــتــــ لــوکــــ

netlook.ir/1/

وی در پاسخ به سوال ایسنا درباره پیوند کبد از زنده و آگهی‌های فروش که بعضا در نزدیکی …. به گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛؛ با …… کلاهدوز در مورد سرمربی تیم پیشگامان کویر یزد و شایعه برکناری وی توضیح …… به گزارش سرویس انتظامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار سعید …

تحلیلی بر سنگدلی و جنایت های علی که به غلط “عدالت” …

www.fozoolemahaleh.com/2011/05/07/سنگدلی-و-جنایت-های-علی
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ ه‍.ش. – در پاسخ به آن دسته از گرامیان، باید گفت، «آقا یا خانم مسلمان دو آتشه ی عزیز»، ….. ان هم اقایان مسلمان نه همه انسان ها از نظر قران غیر مسلمان اگر هم که نه دروغ بگه نه …… او میگفت که همه مسلمانان به جهنم میروند گفتم مثلا حافظ سعدی مولوی عطار و… …… سپاهیان اسلام به سختی جنگیدند؛ بطوریکه سردار عرب ( سعید بن عاص ) از …

زندگی نامه شاعران و نویسندگان بزرگ [بایگانی] – كانون …

www.askquran.ir/archive/index.php/t-3455.html
در حدود سالهای ۱۳۴۶، شروع به نوشتن قرآن به خط زیبای نسخ نمود كه یك ثلث آن را به اتمام رساند. … و وادی عرفان و خود با اشاره به سروده حافظ می‌گوید:”هر چه كردم همه از دولت قرآن كردم. ….. جنگی از منشآت و اشعار که سعید نفیسی در کتابخانهٔ مجلس شورای ملی جنگ …. به هر حال قواعد این بسط تا n = 12 توسط طوسی (که بیشترین تاثیر را از خیام …

آرشیو – اصلاح پرس

www.eslahpress.com/?page=Archive
بیانیه سردار سلیمانی در پاسخ به چه کسانی صادر شد؟ آسمان مازندران در …… واکنش وزیر کهنسال به شایعه برکناری‌اش · به هر اصلاح‌طلب و مدیر ….. قاسمی طوسی : ۳۲۰ نقطه حادثه‌خیز در طول نوار ساحلی مازندران ….. با نشست دامادی و عبوری ،شعار جریان یاران سعید در ساری کار ساز شد …… حمیدرضا عباسی قاری بین‌المللی قرآن درگذشت+ تصویر

این است جواب خون شهدا وجانبازان ؟؟؟

www.safir1390.blogfa.com/
امام خمینی در جای دیگر (صفحه ۲۹ از جلد ۱۵ صحیفه امام) به این سوال و شبهه پاسخ … نشد با تندیس ملی گرها به قبر رفت به جای قران این همه مرگ بر امریکا از زبان امام خمینی را ….. امروز(به مدیر مسئولی سعید حجاریان) مقالاتی به نام زنان ولی به کام ضد انقلاب به ….. آیات قرآن را با موسیقی خوانده بود و این عمل او به شکایت عباس سلیمی، قاری و …

فضیلت زیارت حضرت امام جعفر صادق (ع) – جستجو پیشرفته …

search.tebyan.net/newindex.aspx?pid=19608&parts=film&keyword…
تپش قلبم همش ميخونه حيدر/ تا ابد حيدريم به جون حيدر/ اگه جنت ببيني ميگي انگار/ شبيه سازي شده از …. شعري زيبا از حاج سعيد حداديان در عزي امام صادق عليه السلام.

اژه‌ای: معاون اول احمدی نژاد به حبس و جزای نقدی محکوم شد/ از …

weblog24.link/blog/kambizeini

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا برای تهیه لیست، تک تک مصداق ها را ….. در جلسه های تفسیر قرآن کانون اسلام گروه های مختلف و به ویژه دانشجویان شرکت می …… به مناسبت عید سعید فطر پیامی از سوی مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه منتشر شد ….. به رهبری انتخاب شدند، عده‌ای با توسل به یک دروغ تلاش کردند ایشان را متهم کنند …

دانشجو ایران ياس

daneshjooiran-blog.ea3.ir/

از ویژگی‌های این نرم‌افزار می‌توان به پاسخ هر سوال فقهی از منظر تمامی مراجع مشهور اشاره …… سعید سعدی تهیه کننده «خشم و هیاهو» با ابراز بی اطلاعی از اینکه چطور تیزرهای ….. عنوان مطلبی است در صفحه اقتصاد که به دروغ نفت ۱۴۷ دلاری دولت می پردازد. …… تحدیر روشی از تلاوت قرآن است که قاری در آن علی رغم رعایت کردن قواعد تجوید، از …

اجتماعي | پایگاه خبري تحليلي تیتریک دامغان

titreyek.ir/taxonomy/term/56?page=94
تیتریک : محفل انس با قرآن با حضور حاج سعید طوسی قاری بین المللی در سری برنامه های …. مبالغی به خانواده شهدا را تکذیب کرد و اظهار داشت : این نظرات و سخنان دروغ و شایعه ای …. سرپرست دادگاه‌های کیفری استان تهران در پاسخ به این سؤال که آیا امکان …

[PDF]اتهام والیت گریزی به مالک اشتر – رئیس جمهور ما

www.ourpresident.ir/dl/Book%20…/ettehame%20velayatgorizi-ourpresident.ir.pdf
دهها میلیون نفر در داخل و خارج ناظر دروغ پردازی ها و خالفگویی هایی. بودن د که برخالف ….. برای پاسخ به این پرسش به سراغ دانشنامه جهان اسالم رفتیم و مقاله زیر را از آقای دکتر »محمد اصغری …… سعید« برای همبستگی با بنی هاشم از بیعت با ابوبکر خودداری. کرد، ولی ….. نیزه بردند اما مقابله با کتاب خدا برای بسیاری از قاریان قرآن.

سخنان یو سف داوودی نماینده سراب – اخبار ایران و جهان

newsshare.ir/search/?q=سخنان%۲۰یو%۲۰سف%۲۰داوودی%۲۰نماینده%۲۰سراب…۸
۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – پیروزی علیزاده مقابل نماینده تایلند/ یورش کیمیا به مدال برنز … سخنگوی هیات نظارت پاسخ رئیس‌جمهوری را داد. …. واکنش امام جمعه اصفهان به شایعات درباره استعفای استاندار/مشکل ما کنسرت و سینما نیست … در ابتدای این مراسم سعید طوسی قاری برجسته و بین المللی کشورمان به قرات آیاتی چند از کلام الله مجید …

سرى تلاوات – استاد محمد مهدى شرف الدین – خبر روز

khabarrooz.xyz/search/?q=سرى%۲۰تلاوات%۲۰…page=4
پاسخ به شایعه جدید درباره محمدرضا شجریان … رمضان با تلاوت‌های ماندگار قرآن از قاریان مشهور ایرانی و مصری مانند استاد شهریار پرهیزگار، محمود شحات انور، عبدالباسط، …

quick persian-english – University of Maryland Free …

https://mirror.umd.edu/download.ospdev…/quick_persian-english_minimal.xdb.gz
به quincunx, quince, on, oh, into, in, ho, bah, at, against. …… جواب sockdologer, sockdolager, riposte, resolvent, repost, reply, rejoinder, antiphony. جوابگو …

زبان و ادبیات فارسی – ۴- ادبیات فارسی

aryaadib.blogfa.com/cat-6.aspx
«در شعر پارسی، اغلب انواع غناییات به یکدیگر می‌آمیزند، غزل حافظ، مجموعه‌ی آن‌چه را غنایی …. در زیر ابیاتی از مناظره‌ی «مغ و مسلمان» از اسدی توسی به نقل از «انواع ادبی» …… این پرده گرنه چرخ رفیع است پس چرا سعدالسعود و اشرف اندر قرانی است «خاقانی» ….. خسرو پیرزنی را به‌سراغش می‌فرستد تا به دروغ خبر مردن شیرین را به او بدهد.

دانلود کلیپ های خود آرایی ۱۵ ثانیه ایی (آرایش) – وتار | آرشیو …

wtaar.com/post/4707/دانلود-کلیپ-های-خود-آرایی-۱۵-ثانیه-ایی-(آرایش)-سری-اول

۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. – منبع : آمازینگ ارسال به : ….. خدمتگزار میهمانان رهبر معظم انقلاب درگذشت ع · پیام قرانی رهبر در سال ۹۵ ….. برنده استیج من تو · سرگذشت رقیه بیگم · سعید طوسی شکایت ….. معما رو حل کنه ۱،۳،۵،۷،۹،۱۱،۱۳،۱۵ پنچ رقم از اعداد را جمع کنید به جواب …… اای سهیل ابزین اپارات · الفنان سعيد برويشد في اغنية حافظ على عهدي …

عکس: غیبت مداحان و قاریان مشهور در دیدار با روحانی – بیست …

bistnist.com/Content/…/عکس-غیبت-مداحان-و-قاریان-مشهور-در-دیدار-با-روحانی.html
۸ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – آمادگی بیعت حسین(ع) با یزید، دروغ بزرگ است · سالم شدن ناگهانی … ان‌پی‌آر: ۵ پرسش داغ که مناظره امشب ترامپ و کلینتون به آن پاسخ خواهد داد …. شب گذشته خبر دیدار رییس جمهور با جمعی از افرادی که مداحان و قاریان قرآن نامیده شدند، منتشر شد اما … سبزعلی، مسعود گرجی، جعفر فردی، محمد رضا پورزرگری، سعید طوسی، …

جام نیوز :: JamNews

www.jamnews.ir/Keywords/3085/رهبر%۲۰انقلاب?&PageNum=7

اظهارات سعید حدادیان درباره مرتضی پاشایی و دعای رهبری … پاسخ رهبر معظم انقلاب به دروغ بزرگ علیه مردم مظلوم غزه/ کلیپ … اولین مدیرعامل خبرگزاری فارس از انتشار گزارش خبری در واکنش به شایعات مایکل لدین یهودی … مجید، در حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، محفل انس با قرآن بر پا کردند/ عکس: khamenei.ir …

[PDF]عيد سعيد قربان را به تمامي مسلمين جهان تبريك عرض مي … – …

www.aqeedeh.com/book_files/pdf/fa/IslamTapeMagazin.39-PDF.pdf
»اسالم را لغزش علما و جدل اهی منافقین داان هب قرآن و امامان گمراه،. انبود می …. ارائه قرائت بيش از ۱۱۰ قاری برجسته جهان اسالم به همراه دانلود آنها از. امکاناتی است كه …… در پاسخ به این پرسش، شیعه ادّعا كرده كه هر امام سابق در …… شایعه پراکنی و دروغ پردازی علیه ولید و حضرت عثمان …… به کتاب توحید ابن خزیمه و مستخرج ابوعلی طوسی بر.

اسفند ۱۳۹۱ – قرآن شفای دل ها(زرنق)

amirzarnagh.blogfa.com/1391/12
بنابر این هیچ مسلمانى حق ندارد كه دشنام را پاسخ به مثل بدهد، بلكه تنها مى تواند از … بدبینى بر جامعه حكم فرما مى شود، بازار شایعه سازان داغ، و همه پاكدامنان در اذهان لكه دار مى … زن پذیرفته نخواهد شد، چرا كه ممكن است راست بگوید و نیز ممكن است دروغ بگوید. …… الف – تابعین مدینه :سعید بن مسیب بن حزن مخزومی ، عروة بن زبیر بن عوام اسدی …

توسعه جشنواره مردمی تلاوتهای مجلسی به استانها و خارج از …

www.nazbid.ir/news/338940
به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» داود جعفری دبیر جشنواره مردمی تلاوت‌های مجلسی از امکان شرکت قاریان جلسات قرآن خارج از استان تهران از دور … حسن ربیعیان، محمدرضا پورزرگری، سعید طوسی، حجت‌الاسلام موسوی درچه‌ای، حمیدرضا … بسته رویش مو آراس کر دروغ است … پاسخنامه ازمون ازمایشی سنجش جامع ششم.

انتشار قرآن جعلی با ۱۱۵ سوره توسط یک ایرانی!+عکس – …

www.postnama.ir/post/…/انتشار-قرآن-جعلی-با-۱۱۵-سوره-توسط-یک-ایرانیعکس.ht…
او دست به ترجمه قرآن کریم زده و نوشته‌های او با عنوان «قرآن» توسط انتشارات World Editions به طور … شد و به همین دلیل از ابتدا دست به مظلوم نمایی و ایجاد جو روانی علیه مسلمان زده و در پاسخ به سوالی درباره …. خورده و خامساً اصل قصه خوردن حضرت یوسف توسط گرگ یک دروغ بوده است. شایعات – کشف قرآن خطی با ۱۱۵ سوره در بیابان های قم!

خانه مشاور گیل عکس

pirastefar.gilax.ir/

او خواسته‌ام را پذیرفت و بعد از چند ماه آشنایی به خواسته‌اش پاسخ مثبت دادم و همراه خانواده به …. علیرضا پهلوی در ۶ آبان ۱۳۳۳ درست در زمانی که شایعه ولیعهدی او (به دلیل بچه دار ….. پیرمرد عبا به دوشی که کنار در ایستاده آقای سعید نظام شکن است. …… به او گفتند که ايشان حافظ قرآن هستند از هر جاي قرآن که دوست داريد، مي توانيد سؤال کنيد.

دانلود ویدئوی مصطفی اسماعیل – جیب کلیپ

www.clip.sinior.ir/video.php?hash=d3X0S
سعید قشقایی مصطفی اسماعیل القرائت القرآن القارئ الحافظ الصوت اللحن المقام الاستاذ … تلاوت قرائت قرآن قاری حافظ صوت لحن مقام دستگاه گوشه نهاوند حجاز بیات رست … مصطفی اسماعیل امام علی البنا حمید حامد شاکرنژاد طوسی ابوالقاسمی سخنران نوحه ….. Reza باشگاه خبرنگاران جوان که هر دفعه روز به روز به تعداد مطالب دروغ و شایعات …

بهجت نیوزمشروح سخنرانی حسین شریعتمداری در مسجد …

bahjatnews.ir/2133/حسین-شریعتمداری-در-فومن-۲
اگر در نظرتان صادق هستید؛ پیشنهاد می کنم همان کتاب pdf((دروغ های کیهان)) را که در اینترنت در …… پاسخ پرسش ۲: متکلم بزرگ شیعی،خواجه نصیر الدین طوسی می گوید که …… امادگی کردی وبه قول خودت یا ببخشید اقای سبز یا اقا سعید یا جناب فومنی … …… به خدا سوگند اگر در تاریخ گروهی قاری قرآن، مسمی به خوارج نداشتیم؛ که در عین …

قاضی با تمجید از عملکرد المپیکی ها؛ ما فوتبالی ها کم …

www.momtaznews.com/قاضی-با-تمجید-از-عملكرد-المپیكی-ها؛-ما-ف/

شایعه به سرقت رفتن پیکر مرتضی پاشایی صحت دارد؟ …. وی در پاسخ به این پرسش خبرنگاران اگر چه پاسخ مشخصی نداشت اما از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران دفاع کرد و …. رییس سازمان دیانت ترکیه از قاری ایرانی تمجید کرد ‘ سعید طوسیقاری بین المللی قرآن از کشورمان یکی از قاریانی است که به همراه حجت الاسلام و المسلمین …

View hashtag #مجیدجعفری_تبار Instagram photos and …

photo.sh/tags/مجیدجعفری_تبار
View all medias tagged with #مجیدجعفری_تبار on Instagram Imgrab.

اخبار ساعت ۲۲:۰۰-۲۸ بهمن ۱۳۹۴ – تلوبیون

www.telewebion.com/#!/episode/1413211

۰’. سی ان ان: عدم حضور ایران در مراسم حج به اقتصاد عربستان آسیب می‌زند …… ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ · ۱’. تکذیب شایعه خرید واگن باری از روسیه …. ۱’. پاسخ دندان شکن دکتر صالحی به پرسش «ان بی سی» ….. ۱’. محرومیت دو قاری مشهور مصری از تلاوت قرآن به دلیل سفر ایران …… ۱:۰’. حکم سعید مرتضوی؛ یک سال زندان و رد مال در پرونده تامین اجتماعی …

خرداد ٩٤ – خبرنامه ایران

khabarnamehiran.persianblog.ir/1394/3/
۳۱ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – پاسخ این سوال را فقط می‌توان در تدارک یک توطئه احتمالی علیه مردم این مرزوبوم …… سخنان انقلابی حاج سعید قاسمی در مراسم تشییع پیکر شهدای غواص …… واکاوی دکتر بیژن پیروز از دروغ هایی که «دولت و تیم هسته ای» به خورد مر … حضرت آیت الله خامنه‌ای، یک توصیه دیگر هم به قاریان قرآن و همه …… سید سعید طوسی

ناصرالعمر؛ از صدور فتواي ذبح شيعيان تا جهاد نكاح با محارم …

www.mashreghnews.ir/…/ناصرالعمر-از-صدور-فتواي-ذبح-شيعيان-تا-جهاد-نكاح-با-محا…

پاسخ سعید طوسی قاری قرآن به شایعات دروغ

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز