خانه » خبر » ماجرای عاشق شدن شهاب حسینی از زبان خودش + عکس

تبیلغات

ماجرای عاشق شدن شهاب حسینی از زبان خودش + عکس

ماجرای عاشق شدن شهاب حسینی از زبان خودش + عکس

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

ماجرای عاشق شدن شهاب حسینی از زبان خودش + عکس

ماجرای عاشق شدن شهاب حسینی

در این ادامه این مطلب از سایت تفریحی جدید نیوز قصد داریم ماجرای عاشق شدن شهاب حسینی و همسرش پریچهر قنبری را بخاطر شما کاربران عزیز آماده کرده ایم .

عاشق شدن شهاب حسینی - ماجرای عاشق شدن شهاب حسینی از زبان خودش + عکس

ماجرای عاشق شدن شهاب حسینی

شهاب حسینی در این یکی از گفتگو هایش درباره عاشق شدنش این چنین گفت :

در این دوران سربازی بود كه عاشق همسرم پریچهر قنبری شدم . این موضوع تحمل سربازی را برایم سخت كرد . افسری كه اسمش را نمی برم متوجه ماجرای عاشق شدنم شد و مدام به پر‌و‌پایم ‌پیچید تا آزارم دهد . راننده‌ها در این زمان استراحت‌شان نباید نگهبانی بدهند اما او مرا می‌فرستاد سر پست تا نتوانم مرخصی بگیرم و از پادگان خارج شوم . همسرم را در این دانشگاه دیدم .

یک روز از سربازی مرخصی گرفتم تا سری به رفقای دانشجو بزنم . دیدم دختر خانم زیبا ، ساده و محجوبی سرگرم مطالعه كتاب‌هایش است . هرچه خواستم با او ارتباط برقرار كنم نشد . با این حال در این نگاهش چیزی دیدم كه به ادامه راهی كه منجر به ازدواج شد تشویقم می کرد .

خانواده من و همسرم از نظر طبقه های اجتماعی هم گروه بودند به همین دلیل به سرعت با هم صمیمی شدند و سنگی جلوی پایمان ننداختند . حتی پدرخانمم می‌گفت ما دخترمان را با پسر شما عوض كردیم . مهریه هم به میزانی تعیین شد كه من و همسرم روی آن توافق داشتیم . من و همسرم همیشه با هم توافق داریم . او مشكلات كاری مرا خیلی خوب درک می‌كند . همسرم بخاطر مدتی در این فرهنگسراهای بانو و شفق گریم درس می‌داد . همچنین نقاش خوبی هست .


منبع:farsiha.ir
گرداوری :جدید نیوز

ماجرای عاشق شدن شهاب حسینی از زبان خودش + عکس

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز