خانه » خبر » ترفندهای اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد (آموزش تصویری)

تبیلغات

ترفندهای اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد (آموزش تصویری)

ترفندهای اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد (آموزش تصویری)

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

ترفندهای اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد (آموزش تصویری)

ترفندهای اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد

در این ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی مجله جدید نیوز با ترفندهای اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد در این خدمت شما کاربران گرامی هستیم .

اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد 5 - ترفندهای اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد (آموزش تصویری)

ترفندهای اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد

اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین برنامه های اشتراک گذاری عکس و ویدیو و یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی است که کاربران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است .

این برنامه در این آپدیت های جدید خود یک سری ترفندها و قابلیت های جدید را اضافه کرده است که عده ی زیادی از آنها بی خبرند و ما در این ادامه این مطلب قصد داریم شما عزیزان را با این قابلیت ها آشنا کنیم .

امنیت اینستاگرام خود را افزایش دهید

با فعال کردن اعتبارسنجی دومرحله‌ای حتی در این صورت لو رفتن رمز ورود خود باز هم اینستاگرام شما ازامنیت بالایی برخوردار است .

بخاطر این کار به پروفایل خود رفته ، سه نقطه را در این بالای صفحه بزنید ، گزینه ی Two-Factor Authentication را باز کنید و مثل عکس زیر گزینه Require Security Code را فعال کنید .

اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد 8 - ترفندهای اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد (آموزش تصویری)

فیلترها را مدیریت کنید

شما میتوانید ترتیب نمایش فیلترها را واکنش داده ، همچنین فیلترهای بی استفاده را مخفی نمایید تا راحت تر و سریع تر بتوانید عکس های خود را به اشتراک بگذارید .

بخاطر این کار کافی است در این صفحه فیلترها به انتهای صفحه اسکرول کنید روی Manage تپ کنید سپس فیلترهایی که می خواهید مرتب کنید را تیک بزنید و تیک مواردی که قصد مخفی کردن آنها را دارید را بردارید و آنها را مدیریت کنید .

اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد 1 - ترفندهای اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد (آموزش تصویری)

#هشتگ های مرتبط را پیدا کنید

با استفاده صحیح از هشتگ های مرتبط تعداد بازدیدهای آن عکس بالاتر می رود اما همیشه انتخاب هشتگ های مرتبط کار راحتی نیست . شما می توانید با تایپ کردن کلمه مورد نظر در این قسمت جستجوی اینستاگرام هشتگ های مرتبط را مشاهده کنید و با اسکرول کردن این ردیف میتوانید موارد بیشتری نیز پیدا کنید .

اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد 1 1 - ترفندهای اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد (آموزش تصویری)

ترافیک اینترنت کمتری مصرف کنید

اگر بسته‌های اینترنت شما زود تمام میشود حتما این کار را انجام دهید . کافی است به پروفایل خود بروید و روی سه نقطه گوشه راست بالا تپ کنید گزینه ی Cellular Data Use را بزنید و Use Less Data را تیک بزنید .

اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد 3 - ترفندهای اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد (آموزش تصویری)

ویرایش پست ها بعد از انتشار

اینستاگرام به شما اجازه میدهد تا عنوان اصلی تصویر را ویرایش کنید ، موقعیت جدیدی بخاطر عکس خود ثبت کنید و یا تگ های جدیدی بخاطر تصویر انتخاب کنید . بخاطر این کار کافی است گزینه ی Edit را بزنید .

اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد 11 - ترفندهای اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد (آموزش تصویری)

مخفی کردن تصاویری که در این آنها تگ شده‌اید

اگر مایل نیستید بعضی از عکس هایی که در این آنها تگ شده‌اید در این معرض نمایش دیگران باشد به پروفایلتان بروید و قسمت photo of you را باز کنید و با تپ طولانی روی تصویر مورد نظر و انتخاب Hide from my profile آن تصویر را مخفی کنید . همچنین بخاطر مخفی کردن یکباره تمامی تصاویر تگ شده میتوانید روی سه نقطه بالای همین صفحه تپ کنید و با انتخاب گزینه Hide Photos تمامی تصاویر تگ شده را مخفی کنید .

اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد 7 - ترفندهای اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد (آموزش تصویری)

هیچ پستی را از دست ندهید

بخاطر اطمینان از اینکه پست های شخص مورد علاقه‌تان را از دست نداده‌اید کافی است تا پروفایل فرد مورد نظر را باز کنید و با انتخاب سه نقطه در این گوشه سمت راست بالای صفحه پنجره اختیارات را باز کنید . در این این منو Turn On Post Notifications را بزنید تا بعد از آن هر آپدیتی توسط این فرد انجام شد از طریق نوتیفیکیشن به اطلاع شما برسد .

اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد 2 - ترفندهای اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد (آموزش تصویری)

لایکهای خود را ببینید

کافی است تا به پروفایل خود مراجعه کنید سه نقطه واقع در این بالای صفحه را بزنید و سپس گزینه Posts You’ve Liked را انتخاب کنید .

با این روش به راحتی می توانید پست های قدیمی را با وجود حجم بالای پست ها پیدا کنید .

اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد 4 - ترفندهای اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد (آموزش تصویری)

بوکمارک کردن پست های مورد علاقه خود

میتوانید با انتخاب آیکون بوکمارک زیر هر پست آن را در این فولدر بوکمارکها که فقط بخاطر شما قابل دیدن است ذخیره کنید . بخاطر مشاهده آنچه بوکمارک کرده‌اید آیکونی که به همین منظور در این بالای پروفایلتان وجود دارد را تپ کنید .

 

بدون نگه داشتن دست فیلمبردای کنید

در این نسخه‌های جدید اینستاگرام قابلیت فیلمبرداری دست آزاد یا Hands Free به این برنامه اضافه شد . بخاطر این کار در این صفحه stores به پایین سوایپ کنید تا بتوانید گزینه Hands-Free را ببینید .

اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد 10 - ترفندهای اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد (آموزش تصویری)

همه تصاویر را با هم به اشتراک بگذارید

اگر مایل به آپلود چندین تصویر و ویدیو هستید، روی دکمه پلاس(+) تپ بزنید Gallery را انتخاب کنید و سپس دکمه Select Multiple را تپ کنید تا ۱۰ تصویر و کلیپ را میتوانید انتخاب کنید و سپس با تپ کردن Next و سپس مرتب سازی تصاویر انتخاب شده با درگ دراپ کار را به پایان برسانید .

اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد 9 - ترفندهای اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد (آموزش تصویری)

سوابق جستجوی خود را پاک کنید

اگر قصد پاک کردن تاریخچه جستجوهای خود را دارید به پروفایلتان مراجعه کنید سه نقطه سمت راست بالای صفحه را انتخاب کنید و سپس گزینه Clear Search History را بزنید . جستجوهای شما تعیین کننده پیشنهاداتی است که اینستاگرام نمایش میدهد و میتوانید این پیشنهادات را هم حذف کنید . بخاطر این کار به صفحه جستجو بروید بر روی تصویر اکانت مورد نظر طولانی تاچ کنید تا دیالوگ مخفی سازی ظاهر شود . در این این پنجره Hide را انتخاب کنید .

اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد 6 - ترفندهای اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد (آموزش تصویری)

 


منبع:farsiha.ir
گرداوری :جدید نیوز

ترفندهای اینستاگرام و قابلیت هایی که کسی از آنها خبر ندارد (آموزش تصویری)

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز