خانه » خبر » ماجرای گم شدن ملیکا ۱۸ ماهه در این مشهد (عکس+جزئیات کامل )

تبیلغات

ماجرای گم شدن ملیکا ۱۸ ماهه در این مشهد (عکس+جزئیات کامل )

ماجرای گم شدن ملیکا ۱۸ ماهه در این مشهد (عکس+جزئیات کامل )

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

ماجرای گم شدن ملیکا ۱۸ ماهه در این مشهد (عکس+جزئیات کامل )

ماجرای گم شدن ملیکا ۱۸ ماهه در این مشهد

در این ادامه این مطلب از سایت تفریحی جدید نیوز با یک خبر دیگر از گم شدن یک کودک ۱۸ ماهه بنام ملیکا در این مشهد در این خدمت شما کاربران عزیز هستیم .

گم شدن ملیکا 18 ماهه در این مشهد - ماجرای گم شدن ملیکا 18 ماهه در این مشهد (عکس+جزئیات کامل )

ماجرای گم شدن ملیکا ۱۸ ماهه در این مشهد

ماجرا از قرار است که ملیکا و خواهرش که پنج سال سن دارد در این حیاط خانه شان در این حال دانلود بازی با جوجه هایشان بودند و به دنبال جوجه ها به سمت در این حیاط میرفتند . پس از مدتی خواهر بزرگ ملیکا بدون خواهرش به خانه برمی گردد اما هرچه منتظر می مانند خبری از ملیکا نمی شود تا اینکه متینا به پدرش گفت که یک زن و مرد جوان سوار بر پراید ملیکا را دزدیده اند .

پدر ملیکا می گوید : متینا که سارقان را دیده بود به من گفت یک زن به سراغ ملیکا رفته و ملیکا را در این آغوش گرفته سپس سوار بر پراید سفید رنگی شده که مرد جوانی راننده آن بود و به سرعت فرار کردند .

ماجرای بنیتا و آتنا را خوانده بودم . ترسیدم ملیکا هم به سرنوشت آنها دچار شود . همراه همسرم در این محله به دنبال ملیکا گشتیم . اما نه کسی دخترم را دیده بود و نه از او خبر داشت . همسایه ها وقتی از موضوع دزدیده شدن ملیکا با خبر شدند به ما کمک کردند . اما هر چه به دنبال ملیکا می گشتیم بیشتر ناامید می شدیم .

به کلانتری محل رفتم و شکایت کردم . پرونده به پلیس آگاهی رفته و با گذشت ۸ روز از گم شدن دخترم هنوز او را پیدا نکرده اند . چهار دوربین در این اطراف خانه مان بود که از اداره آگاهی به من نامه دادند فیلم دوربین ها را گرفتم و تحویل ماموران دادم . من یک کارگر ساده شهرداری هستم و نمی دانم باید چکار کنم .

در این طول این مدت همه جا را گشته ایم اما اثری از دخترم پیدا نکردیم . به این دلیل تصمیم گرفتم مشخصات او را در این فضای مجازی منتشر کنم تا مردم بخاطر یافتن دخترم کمکم کنند . همسایه ها در این این روزها خیلی به ما کمک کردند و شب و روز کنار ما جست وجو کردند .

در این نزدیکی خانه پدر ملیکا یک کانال آب است که احتمال سقوط دختر در این داخل آن هم وجود داشت . به همین خاطر امدادگران هلال احمر به جست وجو در این آنجا پرداختند اما اثری از دختر بچه به دست نیامد .

پدر نگران می گوید : کانال آب از خانه فاصله دارد و فکر نمی کنم ملیکا بتواند خود را به آنجا برساند . در این این مدت کسی با ما تماس نگرفته و اهالی هم چیزی ندیده اند . امیدوارم هرچه زودتر دخترم پیدا شود و به نگرانی من و مادرش پایان دهد .

شدن ملیکا 18 ماهه در این مشهد - ماجرای گم شدن ملیکا 18 ماهه در این مشهد (عکس+جزئیات کامل )

 


منبع:farsiha.ir
گرداوری :جدید نیوز

ماجرای گم شدن ملیکا ۱۸ ماهه در این مشهد (عکس+جزئیات کامل )

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز