خانه » دانلود 96 » عزیزی: در این سیاه‌جامگان جادوگر از شعاع یک کیلومتری‌ام رد می‌شد، با تیر می‌زدم

تبیلغات

عزیزی: در این سیاه‌جامگان جادوگر از شعاع یک کیلومتری‌ام رد می‌شد، با تیر می‌زدم

عزیزی: در این سیاه‌جامگان جادوگر از شعاع یک کیلومتری‌ام رد می‌شد، با تیر می‌زدم

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

عزیزی: در این سیاه‌جامگان جادوگر از شعاع یک کیلومتری‌ام رد می‌شد، با تیر می‌زدم

khodadad azizi  - عزیزی: در این سیاه‌جامگان جادوگر از شعاع یک کیلومتری‌ام رد می‌شد، با تیر می‌زدم

به گفته جدید نیوز ، خداداد عزیزی درباره دستگیری یکی از عوامل باشگاه سیاه‌جامگان به‌خاطر ارتباط با رمال‌ها و اینکه آیا در این زمان حضور او در این این باشگاه نیز چنین اتفاقاتی رخ داده بود یا خیر، اظهار داشت:

زمانی که من در این سیاه‌جامگان بودم چنین چیزی ندیدم، اما اگر الان دارند، من نمی‌دانم. زمانی که آنجا بودم، جادوگر اگر از شعاع یک کیلومتری من رد می‌شد، او را با تیر می‌زدم.

وی افزود:

چیزهای عجیب و غریب در این فوتبال ما زیاد است. این جادوگرها هم شدید در این حال فعالیت در این فوتبال ما هستند. حتی مربیان علمی و تجربی ما که خودشان بازیکنان آن‌چنانی بودند و حالا مربی شدند هم با این رمال‌ها کار می‌کنند. آقایانی که با این جادوگرها کار می‌کنند، خودشان به آنها جادوگر نمی‌گویند. از نظر آنها، این افراد قدرت‌های خارق‌العاده دارند. بخاطر من جالب این است که مربیان ما که ادعا می‌کنند یک هفته کار تاکتیکی کردیم، چطور اجازه می‌دهند تیم‌شان را یک جادوگر ارنج کند. این جادوگران به مربیان ما می‌گویند چه کسی به زمین برود، چه‌کسی، چه دقیقه‌ای تعویض شود و … . جادوگر می‌گوید پیراهن و کفش فلان بازیکن را به من بدهید تا او فردا گل بزند.

سرمربی پیشین تیم فوتبال سیاه‌جامگان خاطرنشان کرد:

جادوگر در این فوتبال ما خیلی زیاد است و من آنها را به چشم خودم دیدم. وقتی مربیان نتیجه نمی‌گیرند، می‌روند سراغ زد و بند و جادوگر. مربیانی که وقتی در این تلویزیون حرف می‌زنند، ادعای علم و دانش فنی دارند و وقتی یک نفر صحبت‌هایشان را گوش کند، می‌گوید «وای، وای، وای – اینها چقدر علمی کار می‌کند»، همه‌شان با جادوگر همکاری می‌کنند.

«جادوگرها الان روی داورها و اشتباهات آنها زوم کرده‌اند»، عزیزی با بیان این جمله، یادآور شد:

خدا به یکسری از انسان‌ها نیروهای خارق‌العاده می‌دهد، اما متأسفانه برخی‌ها از انرژی خدادادی استفاده مالی کنند. الان چون ماشالله همه تیم‌های ما جادوگر دارند، راه باطل کردن سحر را یاد گرفته‌اند. اینها وقتی به تور هم می‌خورند، این سِحر را باطل می‌کنند. بخاطر همین، زوم کردند روی داورها، چون کسی نمی‌تواند به اشتباهات داوری ایراد بگیرد.

وی  در این پایان در این مورد نتایج ضعیف علیرضا منصوریان در این استقلال به تسنیم گفت:

جنس منصوریان جور نیست. این همه بازیکن گرفت، اما کاش همه را نمی‌گرفت و یک مهاجم شش‌دانگ می‌گرفت. استقلال در این جلوی زمین مشکل دارد و خیلی سخت گل می‌زند. تیمی که گل نتواند بزند، آخر عاقبتش باخت است. سال گذشته یک کاوه رضایی داشتند که کار را بخاطر‌شان درمی‌آورد، اما امسال او را هم ندارند. با این حال باید به منصوریان فرصت داد. هیچ جای دنیا به این سرعت مربی عوض نمی‌کنند. فوتبال این را می‌گوید که هنوز باید به منصوریان فرصت  بدهند.

برگرفته: ۹۰tv


برگرفته:asemooni.com
گرداوری :جدید نیوز

عزیزی: در این سیاه‌جامگان جادوگر از شعاع یک کیلومتری‌ام رد می‌شد، با تیر می‌زدم

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز