خانه » دانلود 96 » استقلال در این یک‌قدمی قعرنشینی؛ برانکو چشم امید منصوریان

تبیلغات

استقلال در این یک‌قدمی قعرنشینی؛ برانکو چشم امید منصوریان

استقلال در این یک‌قدمی قعرنشینی؛ برانکو چشم امید منصوریان

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

استقلال در این یک‌قدمی قعرنشینی؛ برانکو چشم امید منصوریان

esteghlal o padidee - استقلال در این یک‌قدمی قعرنشینی؛ برانکو چشم امید منصوریان

به گفته جدید نیوز، شکست استقلال مقابل پدیده تیم منصوریان را در این جدول پایین‌تر برد و به رده‌های آخر رساند. با این وجود، آن‌ها هنوز در این منطقه خطر نبودند اما برد پیکان و تراکتورسازی و مساوی سپیدرود، آن‌ها به رده پانزدهم فرستاد. جایی که فصل قبل هم بخاطر ۳ هفته تجربه حضور در این این رده را داشتند. حالا نگرانی آبی‌ها، رفتن به رتبه آخر جدول بخاطر اولین بار در این لیگ برتر است.

گسترش فولاد، تنها تیمی است که از استقلال کمتر امتیاز گرفته و یک دانلود بازی هم از تیم منصوریان کمتر دارد. در این صورتی که گسترشی‌ها در این تبریز، پرسپولیس را شکست دهند استقلال بخاطر اولین بار، حضور در این رده آخر جدول را تجربه خواهد کرد. استقلالی‌ها در این جدول نیم فصل دوم لیگ دوم، آخر شده بودند اما در این هیچ مقطعی، در این جدول لیگ تیم رده آخر نبوده‌اند. حتی فصل پیش که بدترین شروع‌شان در این تاریخ لیگ برتر را تجربه کردند.

پرسپولیس که همین دو سال قبل و پیش از اوج گیری با برانکو، حضور در این رده آخر جدول را تجربه کرده حالا باید با نتیجه گرفتن مقابل گسترش فولاد، مانع تکرار این سرنوشت بخاطر استقلال شود. فعلا امید استقلالی‌ها بخاطر رهایی از رده آخر جدول، به جدی‌ترین رقیب‌شان دوخته شده است تا برد یا مساوی پرسپولیس در این تبریز و مقابل گسترش فولاد، جلوی سقوط آن‌ها به آخرین رده جدول لیگ را بگیرد.

برگرفته: ۹۰tv


برگرفته:asemooni.com
گرداوری :جدید نیوز

استقلال در این یک‌قدمی قعرنشینی؛ برانکو چشم امید منصوریان

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز