خانه » دانلود 96 » بیانی: نتایج استقلال در این شأن تیم نیست، مردم خسته شده‌اند

تبیلغات

بیانی: نتایج استقلال در این شأن تیم نیست، مردم خسته شده‌اند

بیانی: نتایج استقلال در این شأن تیم نیست، مردم خسته شده‌اند

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

بیانی: نتایج استقلال در این شأن تیم نیست، مردم خسته شده‌اند

shahrokh bayani - بیانی: نتایج استقلال در این شأن تیم نیست، مردم خسته شده‌اند

به گفته جدید نیوز، شاهین بیانی درباره نتایج ضعیف استقلال در این لیگ برتر اظهار داشت: زدن یک گل در این ۵ دانلود بازی نشان می‌دهد که ضعیف کار کرده‌اند. از سال گذشته، هواداران، مدیرعامل و هیئت مدیره از منصوریان حمایت کردند، اما امسال دانلود بازی‌هایی از استقلال می‌بینیم که در این خور و شأن تیم نیست و مردم خسته شده‌اند. قرار گرفتن در این انتهای جدول آمار و زدن یک گل آمار ضعیفی است. از آن طرف، پرسپولیس، هم خوب دانلود بازی کرده و هم خوب نتیجه می‌گیرد. همین مسئله هواداران ما را آزرده خاطر کرده است.

وی افزود: منصوریان بهتر از هر کسی وضعیت را درک می‌کند و باید تصمیم درستی بگیرد. اگر او بخواهد بماند و موفق شود، باید تحولی بزرگ ایجاد و ۴،۵ بازیکن را از ترکیب خارج کند تا از بحران خارج شود. اگر قرار به رفتن منصوریان باشد، باید ببینیم چه کسی را می‌خواهند جایگزین او کنند. در این ایران گزینه‌ای نداریم و اگر هم باشد طبق معمول سراغ پرویز مظلومی می‌روند. استقلال مربی بزرگ خارجی می‌خواهد، مربیان بلوک شرق می‌توانند خوب باشند، چون با سبک فوتبال ما آشنایی دارند.

پیشکسوت تیم استقلال خاطرنشان کرد: یک زمان، تیم خوب دانلود بازی کرده، اما نتیجه نمی‌گیرد و می‌گوییم بدشانس است. کاری به نتایج نداریم، اما استقلال بد دانلود بازی می‌کند. تنها برابر تراکتورسازی آن هم بخاطر دقایقی خوب بودیم. وقتی خوب دانلود بازی نکنید مردم ناراضی می‌شوند. خوب نتیجه گرفتن پرسپولیس هم ناراحتی هواداران را بیشتر کرده است. به نظرم، منصوریان آنقدر باهوش است که تصمیمی بگیرد که هم به خودش لطمه نزند و هم استقلال.

بیانی ادامه داد: پنجشنبه در این جریان دانلود بازی پیشکسوتان استقلال و خبرنگاران، همه پیشکسوتان از نتایج تیم ناراحت بودند. در این تاریخ استقلال سابقه نداشته که ۵ دانلود بازی تنها یک گل زده داشته باشد. استقلال سال گذشته، در این ابتدای فصل بدترین سال خود را سپری می‌کرد، اما هر دانلود بازی گل می‌زد. وقتی به سن و سال بازیکنانی که به استقلال آمده‌اند، نگاه می‌کنیم، به این نتیجه می‌رسیم که منصوریان امسال دنبال جام است، اما در این مصاحبه‌هایش می‌گوید چهار، پنج سال دیگر استقلال آرمانی را می‌بینید. جذب نفرات سی و پنج ساله و صحبت از موفقیت تیم در این سال‌های آینده با همدیگر همخوانی ندارد.

برگرفته: ۹۰tv


برگرفته:asemooni.com
گرداوری :جدید نیوز

بیانی: نتایج استقلال در این شأن تیم نیست، مردم خسته شده‌اند

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز