خانه » دانلود 96 » زیدان: رونالدو از رئال مادرید جدا نمی شود

تبیلغات

زیدان: رونالدو از رئال مادرید جدا نمی شود

زیدان: رونالدو از رئال مادرید جدا نمی شود

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

زیدان: رونالدو از رئال مادرید جدا نمی شود

Zinedine Zidane 1 - زیدان: رونالدو از رئال مادرید جدا نمی شود

زیدان، سرمربی رئال مادرید در این کنفرانس مطبوعاتی پیش از دانلود بازی مقابل والنسیا در این مورد آخرین شرایط تیمش صحبت کرد.

به گفته جدید نیوز، زین الدین زیدان سرمربی فرانسوی رئال مادرید در این مورد دانلود بازی فردا شب تیمش و والنسیا گفت :

انگیزه زیادی در این مورد دانلود بازی فردا داریم. حریف خوب دانلود بازی می کند. آنها خوب دفاع می کنند و بسیار منظم دانلود بازی می کنند. انگیزه زیادی داریم، مثل دانلود بازی مقابل هر حریف دیگری در این این دانلود بازی هم انگیزه زیادی داریم. در این فوتبال اتفاقات زیادی رخ می دهند و قرار نیست که هر روز بتوانی برنده بشوی. باید هر روز آماده باشی و به روند خوبت ادامه بدهی. حریفان تلاش می کنند تا جلوی بردهای ما را بگیرند اما باید با تمرکز دانلود بازی کنیم. باید دانلود بازی به دانلود بازی بهتر باشیم و روی دانلود بازی با والنسیا تمرکز کنیم.

وی در این مورد غیبت واران در این این دانلود بازی به علت مصدومیت هم صحبت کرد. وایخو به علت مصدومیت و راموس به علت محرومیت دیگر غایبان رئال در این این دانلود بازی هستند. زیدان در این این باره بیان کرد:

واران می خواهد در این تیم حضور داشته باشد و دانلود بازی کند اما با مصدومیت مواجه است. همیشه شرایط را بررسی می کنیم. دانلود بازی کردنش در این دانلود بازی فردا خطرناک است و نمی خواهیم ریسک کنیم. راموس و وایخو هم حضور ندارند اما بخاطر من سلامت بازیکن مهمتر است و در این مورد واران ریسک نمی کنیم. در این دانلود بازی رفت سوپرجام مصدوم شد و در این روزهای اخیر به ریکاوری پرداخت. او در این وقفه بازیهای ملی به طور کامل ریکاوری خواهد کرد. در این حال حاضر ضرورتی در این مورد خرید در این خط دفاعی نمی بینم. فکر نمی کنم در این طول فصل مشکل مشابهی ایجاد شود و چندین غایب در این خط دفاعی داشته باشیم.”

زیزو در این مورد تمدید قرارداد و افزایش دستمزد کریستیانو رونالدو هم صحبت کرد:

در این مورد مسائل مالی صحبت نمی کنم. ترجیح می دهم در این مورد دانلود بازی فردا صحبت کنم. این سوال مربوط به رونالدو و باشگاه است. به هیچ وجه به چیدن تیم بدون رونالدو فکر نکردم. او در این این جاست و از رئال جدا نخواهد شد. از شرایط او و رئال راضی هستم و هیچ مشکلی وجود ندارد.

zidane c - زیدان: رونالدو از رئال مادرید جدا نمی شود

وی در این این باره که آیا رئال در این روزهای پایانی فصل نقل و انتقالات مهاجم می خرد یا نه، اظهار داشت:

نیازی به خرید مهاجم دیگری بخاطر تیم نیست. از ترکیبی که درام راضی هستم. مایورال هنوز در این لیست قرار نگرفته چرا که ۲۴ بازیکن در این ترکیب داریم. مسلما همه بازیکنان شانس خواهند داشت و باید در این زمانی که فرصت به آنها می رسد آماده باشند. از ترکیب رئال راضی هستم.

زیدان در این مورد شرایط بدنی بازیکنانش بیان کرد:

بخاطر ما مهم است که از نظر بدنی اماده باشیم. فصل از نظر بدنی خیلی طولانی است. مسلما در این طول فصل در این مقاطعی افت می کنیم اما در این خیلی از لحظات مثل حالا شرایط خوبی خواهیم داشت و به تدریج بهتر می شویم. آماده هستیم و باید از شرایطی که داریم استفاده کنیم. باید از نظر بدنی و تکنیکی اماده باشیم و همیشه بخاطر بردن دانلود بازی کنیم. امیدوارم که در این بازیهای ملی همه بازیکنان شرایط خوبی داشته باشند و هیچ کس مصدوم نشود.

برگرفته: ۹۰tv


برگرفته:asemooni.com
گرداوری :جدید نیوز

زیدان: رونالدو از رئال مادرید جدا نمی شود

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز