خانه » دانلود 96 » کی‌روش: می‌خواهم رکورد شکست ناپذیری‌ام مقابل کره حفظ شود

تبیلغات

کی‌روش: می‌خواهم رکورد شکست ناپذیری‌ام مقابل کره حفظ شود

کی‌روش: می‌خواهم رکورد شکست ناپذیری‌ام مقابل کره حفظ شود

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

کی‌روش: می‌خواهم رکورد شکست ناپذیری‌ام مقابل کره حفظ شود

karlos keyrosh - کی‌روش: می‌خواهم رکورد شکست ناپذیری‌ام مقابل کره حفظ شود

 به گفته جدید نیوز، تیم ملی فوتبال ایران بخاطر برگزاری دیدار ماقبل پایانی خود در این انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به اینچئون کره رسیده و قرار است خودش را آماده دیدار تشریفاتی برابر کره جنوبی کند که البته این دیدار بخاطر کشور میزبان حائز اهمیت بسیار زیادی است.

کارلوس کی‌روش بعد از حضور در این فرودگاه اینچئون گفت: خوشحالم بعد از مدت ها به کره آمدم. خیلی وقت بود اینجا نبودم . از نظر من کره یکی از قوی‌ترین تیم‌ها در این آسیاست و دانلود بازی با این تیم فرصت خوبی بخاطر ما است تا یادگیری و پیشرفت داشته باشیم و تیم بهتری شویم. قصد ندارم تا فوتبال دفاعی را در این این دیدار به نمایش بگذارم و دوست دارم بهترین فوتبال ممکن را برابر کره دانلود بازی کنیم. من امیدوارم هر تیمی که بهتر است برنده شود. کره هم تیم خوبی است و من می دانم که بخاطر صعود به جام جهانی شرایط سختی دارد. امیدوارم روند گل نخوردن و نباختن ما در این این گروه حف] شود و با ۳ امتیاز اینجا را ترک کنیم.

وی افرود: درست است که این دانلود بازی بخاطر ما تشریفاتی است ولی با تمام توان بخاطر پیروزی در این این دانلود بازی تلاش خواهیم کرد، چون بهترین روش بخاطر یادگیری و پیشرفت، کسب پیروزی است.

سرمربی تیم ملی ایران در این پاسخ به این سوال که برابر کره بدون شکست بوده گفت: تلاش می‌کنم این رکورد ادامه داشته باشد تا بتوانم هم‌چنان بدون شکست برابر کره باقی بمانم. در این رسیدن به این هدف تمام تلاشم را به کار خواهم بست.

کی روش در این پاسخ به خبرنگار کره ای درباره حضور شجاعی و حاج صفی در این اردوی تیم ملی ایران گفت: من درباره این موضوع صحبت نخواهم کرد. فردا مشخص خواهد شد که این بازیکنان دعوت خواهند شد یا خیر.

اعضای تیم ملی ایران بخاطر استراحت وارد هتل “گانگ سئو” شدند و قرار است خیلی زود تمرین‌هایشان را از سر بگیرند.

برگرفته: ۹۰tv


برگرفته:asemooni.com
گرداوری :جدید نیوز

کی‌روش: می‌خواهم رکورد شکست ناپذیری‌ام مقابل کره حفظ شود

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز