خانه » دانلود 96 » سفر مخفیانه دژاگه به کره جنوبی

تبیلغات

سفر مخفیانه دژاگه به کره جنوبی

سفر مخفیانه دژاگه به کره جنوبی

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

سفر مخفیانه دژاگه به کره جنوبی

dezhagar - سفر مخفیانه دژاگه به کره جنوبی

به گفته جدید نیوز، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بخاطر دیدار با کره جنوبی تنها یک لیست از بازیکنان حاضر در این لیگ برتر را اعلام کرد و مقرر شد تا بعد از دیدارهای بازیکنان شاغل در این لیگ های اروپایی، لیست نهایی تیم ملی روز یکشنبه اعلام شود.

با این وجود اشکان دژاگه کاپیتان تیم ملی پیش از آنکه نام او از سوی کی روش در این لیست دعوت شدگان اعلام شود، به همراه تیم ملی به کره جنوبی سفر کرد تا یکی از بازیکنان دعوت شده بخاطر این دیدار از جمع لژیونر ها مشخص شود. اشکان دژاگه در این تمرینات تیم ملی در این تهران حضور نداشت؛ اما با تصمیم کی روش و به شکلی مخفیانه با کاروان ایران در این سفر به کره جنوبی همراه شد و تصویر حضور او پشت سر محمد انصاری و در این حالتی که به نظر می رسید تلاش می کند تا چهره خود را مخفی کند در این رسانه های کره ای منتشر شد تا حضور او بعد از حدس و گمان های زیاد در این تیم ملی آشکار شود.

دژاگه در این پایان فصل گذشته از وولفسبورگ آلمان جدا شد و در این فاصله ۴ روز تا پایان پنجره نقل و انتقالاتی هنوز تیم جدید خود را انتخاب نکرده است؛ با این وجود سرمربی تیم ملی همچنان به این بازیکن علاقه دارد تا دژاگه با وجود شرایط نامشخصی که دارد یکی از بازیکنان حاضر در این لیست کی روش باشد.

برگرفته: varzesh3


برگرفته:asemooni.com
گرداوری :جدید نیوز

سفر مخفیانه دژاگه به کره جنوبی

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز