خانه » دانلود 96 » کشتی قهرمانی جهان؛ هر چهار نماینده ایران در این روز آخر حذف شدند

تبیلغات

کشتی قهرمانی جهان؛ هر چهار نماینده ایران در این روز آخر حذف شدند

کشتی قهرمانی جهان؛ هر چهار نماینده ایران در این روز آخر حذف شدند

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

کشتی قهرمانی جهان؛ هر چهار نماینده ایران در این روز آخر حذف شدند

koshtii azad - کشتی قهرمانی جهان؛ هر چهار نماینده ایران در این روز آخر حذف شدند

به گفته جدید نیوز، رقابت چهار وزن دوم کشتی آزاد قهرمانی جهان از ظهر امروز (شنبه) در این پاریس فرانسه برگزار شد.

وزن ۶۵ کیلوگرم

در این وزن ۶۵ کیلوگرم میثم نصیری در این دور نخست به مصاف ابراهیم از قطر رفت و کمتر از سه دقیقه با نتیجه ۱۰ بر صفر به پیروزی رسید و در این دور بعد با آلان گوگایف دارنده مدال نقره جهان از روسیه رفت و در این یک کشتی نزدیک با نتیجه ۶ بر ۵ شکست خورد تا بازهم مانند المپیک لندن ناکام باشد و از رسیدن به فینال باز بماند. با شکست گوگایف نماینده ایران حذف شد.

وزن ۷۰ کیلوگرم

در این وزن ۷۰ کیلوگرم مصطفی حسین خانی در این دور اول با ایلمان مختاراف از فرانسه کشتی گرفت و با نتیجه ۱۰ بر صفر به برتری رسید. وی در این دور دوم مویزه از رومانی را با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست داد تا راهی دیدار یک چهارم نهایی شود.

در این یک چهارم نهایی کوجینامی از ژاپن به مصاف حسین خانی رفت و در این شرایطی که در این تایم اول این کشتی‌گیر ژاپنی ۴ بر صفر از حسین خانی پیش افتاد. اما در این تایم دوم این حسین خانی بود که با ۲ خاک و یک بارانداز ۶ امتیاز گرفت تا ۶ بر ۴ جلو بیافتد. با این وجود در این ثانیه‌های پایانی حسین خانی ۳ امتیاز از دست داد تا ۷ بر ۶ کشتی را ببازد. کشتی گیر ژاپنی در این مرحله بعد باخت و نماینده ایران حذف شد.

وزن ۷۴ کیلوگرم

در این وزن ۷۴ کیلوگرم که ۳۱ نفر حضور دارند پیمان یاراحمدی در این دور اول با زلیمخان خادجیف کشتی‌گیر روسی‌الاصل فرانسه کشتی گرفت و با نتیجه ۸ بر ۴ شکست خورد.خادجیف در این دور سوم با نتیجه ۱۳ بر ۲ مغلوب باروس آمریکایی شد و با توجه به شکست این حریف فرانسوی مقابل جردن باروس آمریکایی یاراحمدی از گردونه مسابقات حذف شد.

وزن ۹۷ کیلوگرم

در این وزن ۹۷ کیلوگرم امیر محمدی در این دور اول با الکساندر هوشتین از بلاروس کشتی گرفت و با نتیجه ۸ بر ۶ به پیروزی رسید و در این دور دوم به مصاف ماگومد ابراگیم‌اف دارنده مدال برنز المپیک و قهرمان آسیا از ازبکستان رفت و با نتیجه ۱۰ بر ۴ شکست خورد. وی بخاطر حضور در این گروه شانس مجدد در این انتظار حضور حریفش در این فینال بود که این اتفاق رخ نداد و ابراگیم‌اف در این دور بعد برابر حریف ارمنی شکست خورد تا از گردونه مسابقات حذف شود.

تیم ایران در این روز نخست این دانلود بازی‌ها توانسته بود توسط حسن یزدانی در این ۸۶ کیلوگرم به مدال طلا دست پیدا کند.

برگرفته: ۹۰tv


برگرفته:asemooni.com
گرداوری :جدید نیوز

کشتی قهرمانی جهان؛ هر چهار نماینده ایران در این روز آخر حذف شدند

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز