خانه » دانلود 96 » سمینار دانشگاهی بخاطر شکست تیم کی‌روش !

تبیلغات

سمینار دانشگاهی بخاطر شکست تیم کی‌روش !

سمینار دانشگاهی بخاطر شکست تیم کی‌روش !

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

سمینار دانشگاهی بخاطر شکست تیم کی‌روش !

kore jonubi - سمینار دانشگاهی بخاطر شکست تیم کی‌روش !

به گفته جدید نیوز، تیم ملی کره در این انتهای هفته جاری در این دیداری حساس و سرنوشت ساز به مصاف ایران خواهد رفت که نتیجه این دیدار به شدت روی آینده این تیم تاثیرگذار است. شین تائه یونگ به بررسی نقاط قوت و ضعف تیم ملی ایران پرداخته است.

 

در این تاریخ ۲۵ مارس، شین تائه یونگ طی کنفرانسی با عنوان “غلبه بر تیم ملی ایران” در این این دانشگاه، بر اساس تجزیه و تحلیل دانلود بازی های تیم ملی ایران، یک استراتژی بخاطر مقابله با حریف تیم ملی کشورش ارائه داده است.

 

شین تائه یونگ معتقد است  در این مقابل ایران به یک هافبک دفاعی و مهاجم سرعتی نیاز است. وی ایران را تیمی مبتنی بر پرس شدید، ضدحملات سریع، هافبک های قدرتی و بازیکنانی باقابلیت پوشش دادن دانلود بازی یکدیگر و قادر به ارائه ضدحملات سریع خواند. وی عقیده دارد که بازیکنان این تیم علاقمند هستند حداقل ضربه ممکن را به توپ زده و با دفاع منطقه ای و فشار از سوی خط حمله خود به استقبال حریفان خود بیایند و ضدحملات این تیم نیز بر پایه بازیکنانی چون عزت اللهی، دژاگه و مسعود شجاعی شکل می گیرد.

شین تائه یونگ گفت:

“ما به حضور یک هافبک تدافعی در این زمین نیاز داریم که قابلیت سرزنی و مقابله با ضدحملات سریع ایران را داشته باشد. ما نباید در این ۱۰ دقیقه ابتدایی به حریف خود اجازه فرصت سازی بدهیم.

 

مهم ترین حمله کره در این دانلود بازی رفت بعد از ورود کیم شین ووک اتفاق افتاد پس برتری در این نبردهای هوای اهمیت فراوانی دارد و ما باید به فکر استفاده از توپ  در این حملات خود باشیم.”

 

وی همچنین تاکید داشت که خط دفاعی و میانی ایران باید با پرس شدید مهاجمان کره متوقف شده و اجازه ارسال پاس های بلند از آنها گرفته شود و بر خلاف دانلود بازی قبلی، به جای پرس فردی از پرس تیمی استفاده شود.

 

از نظر سرمربی تیم ملی کره، ایران از رضا قوچان نژاد در این نوک خط حمله و دژاگه به عنوان هافبک هجومی استفاده کرده و طارمی و جهانبخش نیز در این ۲ سوی خط حمله دانلود بازی خواهند کرد.

 

شین تائه یونگ در این نهایت گفت:

“اگرچه غیبت سونگ هیونگ مین و لی سونگ یونگ به ضرر ما خواهد بود؛ اما من امیدوارم بازیکنان جانشین ماموریت خود را به خوبی انجام دهند زیرا ایران تیمی قدرتمند بوده و کارلوس کی روش سرمربی موفقی است.”

برگرفته: varzesh3


برگرفته:asemooni.com
گرداوری :جدید نیوز

سمینار دانشگاهی بخاطر شکست تیم کی‌روش !

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز