خانه » دانلود 96 » دو رگه جدید کی‌روش زیر ذره‌بین؛ قاتل گالا

تبیلغات

دو رگه جدید کی‌روش زیر ذره‌بین؛ قاتل گالا

دو رگه جدید کی‌روش زیر ذره‌بین؛ قاتل گالا

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

دو رگه جدید کی‌روش زیر ذره‌بین؛ قاتل گالا

saman ghodosi - دو رگه جدید کی‌روش زیر ذره‌بین؛ قاتل گالا

به گفته جدید نیوز، مصاحبه سامان قدوس و ابراز تمایل بخاطر دانلود بازی در این تیم ملی ایران، واکنش زیادی در این سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی داشت. قدوس ۲۳ ساله، در این سال‌های اخیر یکی از ستاره‌های لیگ سوئد بوده و اضافه شدن او به تیم کی‌روش یک سال مانده به جام جهانی، می‌تواند تاثیر مهمی روی سرنوشت تیم ملی بگذارد.

قدوس این فصل از ۲۰ دانلود بازی اوسترسوند، ۱۵ دانلود بازی به میدان رفته و ۵ دانلود بازی را بخاطر مصدومیت یا محرومیت از دست داده است. ۴ گل و ۶ پاس گل، یعنی تاثیر گذاری روی ۱۰ گل در این این ۱۵ دانلود بازی آمار بسیار خوبی بخاطر مهاجم ایرانی اوسترسوند محسوب می‌شود. اوج درخشش او در این این فصل، دانلود بازی‌های مرحله انتخابی لیگ اروپا بود. جایی که او در این ۵ دانلود بازی که به میدان رفت، ۲ گل زد و ۲ پاس گل داد.

مرحله دوم انتخابی لیگ اروپا، قدوس به تنهایی پرونده گالاتاسرای صدرنشین لیگ ترکیه را بست. دانلود بازی رفت، اوسترسوند با دو گل پیروز شد که قدوس یک گل زد و یک پاس گل داد. دانلود بازی برگشت هم ۱-۱ مساوی شد و باز هم قدوس تک گل تیمش را ساخت. مرحله آخر انتخابی هم قدوس مقابل پائوک، دانلود بازی برگشت گل صعود تیمش را زد و اوسترسوند را به مرحله گروهی لیگ اروپا فرستاد.

۱۴ گل و ۱۳ پاس در این ۴۲ دانلود بازی دو فصل اخیر لیگ سوئد، آماری است که قدوس را به یکی از استعدادهای مهم فوتبال این کشور تبدیل می‌کند. بازیکنی که در این مالمو سوئد متولد شده اما بخاطر اصالت ایرانی، تصمیم گرفته پیراهن کشور پدری را بپوشد. حضور قاتل گالاتاسرای در این تیم ملی ایران، می‌تواند تیم کی‌روش را در این جام جهانی، پرامیدتر و البته، بخاطر رقبا خطرناک‌تر کند.

برگرفته: ۹۰tv


برگرفته:asemooni.com
گرداوری :جدید نیوز

دو رگه جدید کی‌روش زیر ذره‌بین؛ قاتل گالا

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز