خانه » دانلود 96 » کی‌روش: دوست دارم پارک جی‌ سونگ را ببینم

تبیلغات

کی‌روش: دوست دارم پارک جی‌ سونگ را ببینم

کی‌روش: دوست دارم پارک جی‌ سونگ را ببینم

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

کی‌روش: دوست دارم پارک جی‌ سونگ را ببینم

carlos queiroz iran - کی‌روش: دوست دارم پارک جی‌ سونگ را ببینم

به گفته جدید نیوز ، کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران امروز (شنبه) پس از ورود به کره‌جنوبی در این جمع خبرنگاران گفت:

من پارک جی‌سونگ که نشان فوتبال کره‌جنوبی است را ندیده‌ام. ما به تمام هواداران فوتبال کره‌جنوبی و پارک چی‌سونگ سلام می‌فرستیم. می‌خواهم او را ملاقات کنم.

کی‌روش در این ادامه افزود:

خوشحالم که دوباره به کره‌جنوبی بازگشتم و رو در این روی خبرنگاران کره‌ای هستم. کره‌جنوبی یکی از تیم‌های قدرتمند آسیا است. احساس خوبی پس از هر سفر به کره‌جنوبی دارم اما این کشور همواره بهترین آموزش بخاطر توسعه و پیشرفت در این فوتبال است. دانلود بازی با کره‌جنوبی همیشه سخت است اما بهترین آموزش و پیشرفت در این فوتبال انجام کاری است که در این توان شما وجود دارد. ما نمی‌خواهیم وقت دانلود بازی را به بطالت بگذرانیم.

سرمربی تیم ملی ایران درباره سفر زودهنگام این تیم به کره‌جنوبی گفت:

اصلی‌ترین دلیل ما بخاطر این سفر زودهنگام اختلاف زمانی زیاد ۲ کشور ایران و کره‌جنوبی است. ما زودتر سفر کردیم تا با شرایط زمانی هماهنگ شویم.

کارلوس کی‌روش درباره وضعیت لژیونرها هم اظهار داشت:

فهرست بازیکنان تا فردا  اتخاذ می‌شود.

سرمربی تیم ملی درباره صعود تیم ملی ایران به جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه و تکلیف ۲ دانلود بازی باقی‌مانده برابر کره‌جنوبی و سوریه گفت:

بهترین چیزی که به ذهن من آمد این بود که هیچ دانلود بازی را با شکست به پایان نرسانیم. می‌خواهیم بدون دریافت گلی به کارمان ادامه دهیم. مسئله مهم این است که یاد بگیریم با تیم‌ خوبی دانلود بازی کنیم.

برگرفته: ۹۰tv


برگرفته:asemooni.com
گرداوری :جدید نیوز

کی‌روش: دوست دارم پارک جی‌ سونگ را ببینم

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز