خانه » دانلود 96 » کی‌روش: وضعیت چمن زمین تمرینی ما در این کره شرم‌آور است

تبیلغات

کی‌روش: وضعیت چمن زمین تمرینی ما در این کره شرم‌آور است

کی‌روش: وضعیت چمن زمین تمرینی ما در این کره شرم‌آور است

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

کی‌روش: وضعیت چمن زمین تمرینی ما در این کره شرم‌آور است

karloos keyrosh - کی‌روش: وضعیت چمن زمین تمرینی ما در این کره شرم‌آور است

به گفته جدید نیوز، در این آستانه دیدار تیم‌های ملی ایران و کره جنوبی در این هفته نهم مرحله پایانی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در این شهر سئول، کارلوس کی‌روش از وضعیت چمن مجموعه «ایژین‌ مین» در این شهر اینچئون که محل تمرینات تیم ملی ایران است، انتقاد کرد.

او به خبرنگارانی که ۱۰ دقیقه پیش از آغاز تمرینات از او درباره وضعیت تمرینی سؤال پرسیدند، گفت:

ما زمانی که کره‌‌ای‌ها به ایران آمدند، سعی کردیم بهترین امکانات را در این اختیارشان قرار دهیم و کره‌‌ای‌ها باید همین کار را انجام می‌دادند. این محلی که بخاطر تمرین تیم ما مشخص شده، بهترین محلی نیست که می‌توانستند در این اختیار ما بگذارند. کره قرار نیست میزبان جام جهانی باشد و وضعیت این زمین تمرینی هم بخاطر ما مهم نیست اما این وضعیت بخاطر هواداران کره‌ای باعث شرمندگی است.

کی‌روش ادامه داد:

با اینکه امکاناتی که در این اختیارمان گذاشته شده، رضایتبخش نیست، قصد نداریم از تمرین کردن در این اینجا خودداری کنیم، ضمن اینکه گزینه بهتری هم نداریم.

خبرگزاری یونهاپ با یادآوری نارضایتی کره‌‌ای‌ها از وضعیت زمین تمرینی‌شان در این ایران پیش از مصاف با مردان کی‌روش در این ماه اکتبر سال ۲۰۱۶، به نقل از سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران نوشته است:

ما با کره‌ای‌‌ها دشمن نیستیم و الان که اینجا هستیم حس بدی نداریم. ما اینجا آمده‌ایم که فوتبال دانلود بازی کنیم و تمام تلاش‌‌مان را بخاطر کسب پیروزی انجام دهیم.

کی‌روش در این پایان با مقایسه شرایط و امکانات تیم ملی کره و ایران در این مسیر صعود به جام جهانی کره جنوبی، تأکید کرد:

ما مانند کره‌ای‌ها امکانات و شانس انجام دانلود بازی‌های تدارکانی برابر تیم‌هایی مانند برزیل را نداریم، پس از دانلود بازی‌مان برابر کره باید نهایت استفاده را بخاطر کسب آمادگی انجام دهیم.

برگرفته: ۹۰tv


برگرفته:asemooni.com
گرداوری :جدید نیوز

کی‌روش: وضعیت چمن زمین تمرینی ما در این کره شرم‌آور است

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز