خانه » دانلود 96 » افتخاری:درباره منصوریان از لفظ اخراج استفاده نکنید، تصمیم گرفتیم او را مدیریت کنیم

تبیلغات

افتخاری:درباره منصوریان از لفظ اخراج استفاده نکنید، تصمیم گرفتیم او را مدیریت کنیم

افتخاری:درباره منصوریان از لفظ اخراج استفاده نکنید، تصمیم گرفتیم او را مدیریت کنیم

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

افتخاری:درباره منصوریان از لفظ اخراج استفاده نکنید، تصمیم گرفتیم او را مدیریت کنیم

 

به گفته جدید نیوز ، سیدرضا افتخاری پس از جلسه هیأت مدیره باشگاه در این جمع خبرنگاران گفت:

اگر منصوریان در این ۲ دانلود بازی آینده نتیجه بگیرد به کارش ادامه می‌دهد و اگر نتیجه نگیرد بعد از ۲ جلسه هیأت مدیره باشگاه تصمیم‌گیری خواهد کرد.

وی در این مورد اینکه یعنی اگر منصوریان نتیجه نگیرد اخراج می‌شود و مربی دیگری می‌آید، گفت:

امیدوارم این اتفاق نیفتد. کلمه اخراج را در این مورد او به کار نبرید ما می‌خواهیم به منصوریان فرصت بدهیم بیشتر هم من این تمایل را دارم او فصل گذشته زحمات زیادی کشیده اخلاقاً هم درست نیست چنین کاری کنیم. نباید همه تقصیرها را به گردن منصوریان بیندازیم. چند بازیکن کلیدی او مصدوم شده بودند.

وی تأکید کرد:

همان طور که گفتم نباید همه تقصیرها را گردن سرمربی تیم بیندازیم. ما در این ابتدای فصل بدشانسی آوردیم ولی ان‌شاءالله دانلود بازی با گل‌گهر و پارس جنوبی را می‌بریم و به این موضوع خوش‌بین هستیم.

افتخاری در این خصوص اینکه زمانی مدعی شده در این صورت نتیجه نگرفتن مربی خارجی به استقلال می‌آید، گفت:

اولاً که سخنگوی باشگاه من هستم و بایدی وجود ندارد! ما باید به تیم کمک کنیم و اینجا خط و نشان هم بخاطر هم نمی‌کشیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در این خصوص اینکه آیا منظورش با زمانی است یا خیر، گفت:

زمانی یا هر شخص دیگری که می‌خواهد باشد! منصوریان سال قبل زحمات زیادی کشیده و نایب قهرمانی و برد دربی و همچنین دانلود بازی‌های آسیایی را فراموش نکرده‌ایم اگر به خاطر ۲ باخت قرار باشد مربی عوض کنیم سنگ روی سنگ بند نمی‌شود. ما در این دانلود بازی با استقلال خوزستان ۲ گل و پنالتی‌مان نادیده گرفته شد ولی حالا مطمئن هستم که برمی‌گردیم و با اضافه شدن بازیکنانی مثل ابراهیمی، پادوانی و باقری شرایط عوض می‌شود. من اعتقاد دارم تیم نتیجه می‌گیرد اما اگر نگرفت فکری اساسی خواهیم کرد. الان نمی‌شود گفت تیم ببازد مربی اخراج می‌شود. اصلاً این حرف‌ها را نزنید. ما می‌گوییم تیم می‌برد و موفق می‌شود اگر نشد آن وقت در این مورد این مسائل صحبت می‌کنیم.

افتخاری در این مورد وضعیت قریب در این هیأت مدیره گفت:

دیروز با سلطانی‌فر وزیر ورزش جلسه داشتم و در این مورد هیأت مدیره با ایشان صحبت کردم ایشان هم ابلاغ اعضای هیأت مدیره را امضا کردند من هم ابلاغ‌ها را امروز تقدیم اعضا کردم تا قانومند کارشان را شروع کنند ابلاغ قریب هم امضا شده اما طبق اساسنامه وقتی شخصی در این چهار جلسه هیأت مدیره غایب باشد در این این مورد شخص وزیر باید تصمیم بگیرند. من اطلاعی از وضعیت قریب نداریم بهتر است از خودشان بپرسید من بارها در این این مورد همین مسئله را گفتم اما گفته این مسئله را به وزیر داده‌ام. وقتی یک عضو هیأت مدیره چهار جلسه غیبت داشته باشد از هیأت مدیره خارج می‌شود.

مدیرعامل باشگاه استقلال در این مورد اینکه ظاهراً قریب پیشنهاد دعوت از نظری جویباری و همکاری با او را داده است گفت:

مگر می‌شود او در این جلسه نباشد و پیشنهاد بدهد. پیشنهادی در این مورد نظری جویباری نداشته‌ایم. طبق اساسنامه هم عزل و نصب در این باشگاه در این اختیار مدیرعامل است. من شخص توفیقی را بخاطر معاونت باشگاه انتخاب کرده‌ام زیرا همواره در این کارها به ما کمک می‌کند و حضور فیزیکی دارند و ما را همراهی می‌کنند و از زحماتش هم متشکریم.

افتخاری در این مورد جلسه‌ای که با منصوریان داشته و اینکه شایعه درگیری او با منصوریان هم منتشر شده است، گفت:

نه. چنین چیزی نیست من اهل درگیری نیستیم روحیه‌ام با درگیری جور در این نمی‌آید باید نکاتی به منصوریان می‌گفتم و اعضای هیأت مدیره نکاتی به من گفتند که من هم آن را به منصوریان منتقل کردم در این واقع تصمیم گرفته‌ایم خودمان سرمربی تیم را مدیریت کنیم و برخی مسائل را به او گوشزد کردیم جایز نیست وارد ریز این مسائل شوم اما ایشان هم این مسائل را پذیرفت و قرار شد با من و هیأت مدیره همکاری بیشتری داشته باشد و ما را در این جریان تصمیماتش بگذارد. قصدمان کمک کردن به سرمربی است. گفتم از نظر اخلاقی هم درست نیست که زحمات منصوریان را فراموش کنیم. او بخاطر باشگاه استقلال زحمت کشیده صبح و عصر به طور مداوم در این تمرینات حضور داشته است. مطمئناً در این دانلود بازی‌های آینده نتیجه می‌گیرد البته اشتباهاتی هم داشته که آن اشتباهات را دیگر تکرار نخواهد کرد.

وی در این مورد انتخاب جایگزین بخاطر منصوریان گفت:

ما می‌خواهیم یک تیمی را تحت نظر داشته باشیم تا اگر نتوانستیم با منصوریان کار کنیم یا منصوریان به هر دلیلی نتوانست با ما کار کند یک تیم آماده داشته باشیم تا جایگزین کنیم. می‌خواهیم تحقیقاتی را هم انجام بدهیم اما این تحقیقات به منزله عوض کردن منصوریان نیست.

افتخاری در این مورد شایعه حضور دالیچ در این استقلال گفت:

هیچ‌کدام از اسامی که تا به حال معرفی شده‌اند با باشگاه صحبت نکرده‌اند لازم هم نمی‌بینیم که وارد مذاکره شویم. در این آینده ممکن است تحقیقاتی انجام بدهیم و مذاکراتی را هم انجام بدهیم تا یک تیم تحت نظر داشته باشیم. 

افتخاری در این ادامه تاکید کرد:

ماندن منصوریان بستگی به عملکرد خودش دارد. اگر نتیجه بگیرد حمایت هم می‌شود ولی اگر نتیجه نگیرد فکر نمی‌کنم در این این فضا دیگر دانلود بازی کند. 

وی در این پاسخ به این سؤال که آیا جریمه‌ای بخاطر بازیکنان در این نظر گرفته خواهد شد یا خیر،‌گفت:

اتفاقا در این این مورد صحبت شد که اگر بازیکنان پاداش می‌گیرند جریمه و تنبیه هم برایشان در این نظر گرفته شود. 

خبرنگاری گفت ظاهرا مسئولان استقلال مدعی شده‌اند که مرحوم پورحیدری را نمی‌شناسند و مطالبات وی را نمی‌دهند که افتخاری پاسخ داد:

هیچ کسی از مدیران استقلال جرات ندارد بگوید پورحیدری را نمی‌شناسد. اتفاقا پورحیدری از استقلال طلبکار است و هفته آینده که قرار است به بازیکنان پول پرداخت شود به خانواده پورحیدری هم بخشی از مطالباتش پرداخت خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در این خصوص چنددستگی تماشاگران این تیم گفت:

این مسائل طبیعی است چون تیم نتیجه نگرفته است. من هم باشم عصبانی می‌شوم وقتی تیمم نتیجه نگیرد. دانلود بازی‌های بعد ما در این تهران است و شما یکپارچگی و همبستگی را خواهید دید. به نظرم باید حرفه‌ای به موضوع نگاه کرد. تماشاگران بارسا وقتی تیم‌شان می‌بازد سرود می‌سازند و در این حمایت از بارسا چنین اقداماتی می‌کنند. این فرهنگی است که در این ایران هم باید جا بیفتد. اینطور نباشد که بگوییم اگر منصوریان عوض شود، کار درست می‌شود. ما اگر هر مربی را بیاوریم چند ماه زمان می‌برد تا با تیم کار کند. حالا اگر منصوریان نتوانست با تیم نتیجه بگیرد آن بحثش جدا است که به آن رسیدگی می‌شود.

افتخاری در این خصوص اینکه اگر استقلال چند دانلود بازی را برد و دوباره باخت آیا این مباحث مطرح می‌شود یا خیر، گفت:

ما امسال تیم خوبی بستیم ولی از همان دانلود بازی اول به تیم شوک روانی وارد شد. ۳ بازیکن ما در این مسابقه اول محروم شدند و در این دانلود بازی دوم گل‌های ما را نادیده گرفتند. اگر تیم ۲ دانلود بازی را ببرد مثل پارسال که همه تیم‌ها را با ۳ گل می‌بردیم امسال هم این اتفاق تکرار می‌شود. ما مهره‌های خوبی جذب کردیم و قبول کنید کادر فنی به تیم هنوز مسلط نشده اما به موفقیت تیم خوشبین هستم.

برگرفته: ۹۰tv۱۲


برگرفته:asemooni.com
گرداوری :جدید نیوز

افتخاری:درباره منصوریان از لفظ اخراج استفاده نکنید، تصمیم گرفتیم او را مدیریت کنیم

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز