خانه » دانلود 96 » زندگینامه حاج سید قاسم موسوی قهار

تبیلغات

زندگینامه حاج سید قاسم موسوی قهار

زندگینامه حاج سید قاسم موسوی قهار

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

زندگینامه حاج سید قاسم موسوی قهار

Ghasem Mousavi Ghahar - زندگینامه حاج سید قاسم موسوی قهار

ماجرای زندگی سید قاسم موسوی قهار مداح و مناجات خوان معروف و محبوب کشورمان بسیار جالب و خواندنی است. جدید نیوز در این این مقاله جریان زندگی حاج سید قاسم موسوی قهار را بخاطر شما عزیزان شرح می دهد.

سید قاسم موسوی قهار می گوید:

مدت دو سال از بیماری گرفتگی صدا و  حنجره ام گذشت شب ۲۳ ماه رمضان آمدم حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی آن حالی که باید می آمد نیامد، آن اشک و ارتباطی که باید می آمد نیامد، چون اشک خیلی چاره ساز است بی تفاوت به اشک نباشیم، اشک درهای بسته را باز می کند،

در این کتاب نسیم سحر که از اشعار بنده است گفتم: اشک تو را از زمین به آسمان می برد/دست تو را می کشد به کهکشان می برد. اگر بگوییم اشک تو را به کربلا می برد بی انصافی است چون کم است، اشک تو را به عرش خدا می برد، خداکند آن اشک را مولایمان به ما بدهد، شب ۲۳ ماه رمضان به حرم سیدالکریم رفتم ولی نمی توانستم بخوانم.

 در این پی اشک  می گشتم . یک پیرزنی از آن طرف ضریح با گریه و صدای بلند گفت: یاسیدالکریم بحق شب شهادت علی علیه السلامموسوی قهار را شفا بده. من با خودم گفتم آن زن آن طرف است چه میداند موسوی قهار الان اینجاست، همین باعث شد این اشک چاره ساز بطرف ما آمد، با اشک ارتباط برقرار شد تاجایی که فردای آن روز فرزندانم داد میزدند بابا دارد حرف می زند چون حرف هم نمی تواستم بزنم، ده روز به محرم مانده بود خواندن را شروع کردم با گام های پایین.

روز اربعین در این محبان الرضا صدای من در این حال نوحه خوانی باز شد که فیلم آن نیز موجود است که زمان ای که عنایتی شد یک حالتی بوجود آمد چه در این صدا و چهره من چه در این چهره مستمعین، در این طول این مدت خیلی طعنه ها شنیدم، اگر بناست گردن کج کنید در این خانه ی مولا علی(ع) در این خانه ی امام حسین(ع) در این خانه طبیبی که دست رد به سینه ات نمی زند بروید. در این خانه طبیبی که به ما امیداواری بدهد و با آبروی ما دانلود بازی نکند و آن هم جز مولا چه کسی است، جز علی(ع) چه کسی است.


برگرفته:asemooni.com
گرداوری :جدید نیوز

زندگینامه حاج سید قاسم موسوی قهار

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز