خانه » دانلود 96 » بهانه تراشی کره‌ای‌ها درپی اظهارات کی‌روش

تبیلغات

بهانه تراشی کره‌ای‌ها درپی اظهارات کی‌روش

بهانه تراشی کره‌ای‌ها درپی اظهارات کی‌روش

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

بهانه تراشی کره‌ای‌ها درپی اظهارات کی‌روش

time meli2 - بهانه تراشی کره‌ای‌ها درپی اظهارات کی‌روش

به گفته جدید نیوز، تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران بخاطر دانلود بازی با کره جنوبی راهی این کشور شده است و تمرینات خودش را با حضور ۱۴ بازیکن آغاز کرده است. قرار است لژیونرها نیز به زودی به تمرین تیم‌ ‌ملی ‌اضافه شوند تا ملی‌پوشان با تمام قدرت خودشان را بخاطر دانلود بازی با کره جنوبی آماده کنند.

بعد از جلسه تمرینی روز یکشنبه ملی‌پوشان در این زمین دانلود بازی‌های آسیایی، کارلوس کی‌روش به انتقاد از امکانات پرداخت و گفت‌: کره‌ای‌ها باید به خاطر این امکانات خجالت بکشند، چون آنها میزبان جام جهانی بودند، ولی بدترین امکانات و زمین تمرین را در این اختیار ما قرار دادند.

 رسانه‌های کره ای این صحبت‌های کارلوس کی‌روش را رد کردند و عنوان کردند که مربی پرتغالی طبق معمول به دنبال بهانه تراشی و جنگ روانی است.

روزنامه‌ SP در این این باره نوشت: وقتی کره جنوبی بخاطر برگزاری دانلود بازی دور رفت خود به ایران رفت، زمین تمرین آرارات را ایرانی‌ها در این اختیار تیم‌ ‌ملی فوتبال کره جنوبی قرار دادند که از شرایط بسیار بدی برخوردار بود. نور کم پرژکتورها و زمین سفت یکی از عمده‌ترین مشکلات بود، علاوه بر این ایران زمینی را انتخاب کرد که فاصله زیادی تا هتل اقامت داشت و همین باعث می‌شد تا زمان زیادی را در این ترافیک عجیب تهران به هدر رود.

 کره‌ای معتقدند به همین خاطر نباید کارلوس کی‌روش از موضوع گلایه ای داشته باشد، چون کره چند ورزشگاه را به ایران پیشنهاد داد و ایران خود این زمین را بخاطر تمرین ملی‌پوشان انتخاب کرد.

در این حالی که امکانات تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در این کره جنوبی ضعیف است، رسانه‌های کره ای نمی‌خواهند که این موضوع پذیرا باشند و در این اقدامی زیرکانه معتقد هستند که این اقدام آنها پاسخی بخاطر اقدام فدراسیون فوتبال ایران در این قبال آنها در این سال گذشته میلادی بود.

برگرفته: ۹۰tv


برگرفته:asemooni.com
گرداوری :جدید نیوز

بهانه تراشی کره‌ای‌ها درپی اظهارات کی‌روش

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز