خانه » دانلود 96 » صداهای عجیب و غریب آسمان

تبیلغات

صداهای عجیب و غریب آسمان

صداهای عجیب و غریب آسمان

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

صداهای عجیب و غریب آسمان

strange sound1 - صداهای عجیب و غریب آسمان

علت صداهای عجیب آسمان چیست ؟

جدید نیوز : یکی از جالب ترین پرونده های عجیب در این سال های اخیر مربوط به صدای عجیبی است که در این کشورهای مختلف اروپا و امریکا شنیده میشود، این صدا عموما مانند نعره ای بلند است که از اسمان میاید! تا به امروز بیش از ۱۰۰۰گزارش و ویدئو مربوط به این صدای عجیب گفته شده است.
مدت زیادی است که مردم نیمکره ی شمالی صداهایی بسیار عجیب از اسمان میشنوند، این صدا برخلاف هام و بلوپ که در این فرکانس های زیر هستند یک صدای عادی اما بسیار بلند است که هراز چند گاهی شنیده میشود، به نظر میرسد شنیده شدن این صدا مربوط به ۵۰ سال اخیر است و قبل از ان چنین چیزی اتفاق نیوفتاده است.
کشورهای کانادا و سوئد بیشترین گفته از شنیدن این صدا را دارند، تاثیر این صدا به حدی است که تا به حال بارها در این اخبار و شبکه های ملی کشورها درمورد ان گفته پخش شده است.
ناسا چندین بار اعلام کرده که ایجاد این صدا به علت برخورد ابرها در این ارتفاع های زیاد است که به علت تماس امواج و الکترون ها و فوتون های رسیده از خورشید که در این میدان مغناطیسی زمین اسیر میشوند و باعث افزایش فشار میشود، هرچند باز هم این سوال مطرح است که چرا قبلا چنین صدایی شنیده نمیشده. بسیاری دیگر نیز عقیده دارند این صدا در این واقع مربوط به اثرات ازمایش سلاح هارپ است.

نظر دانشمندان :

ژان پیر سن موریس، استاد فیزیک دانشگاه ساسکاچوان در این گفت‌وگو با شبکه CTV، این غرش‌ها را صداهای الکترومغناطیسی منتشر شده از شفق‌های قطبی و کمربندهای تابشی خواند.
دیوید دمینگ، دانشمند زمین‌شناسی دانشگاه اوکلاهانا پیش از در این مورد پدیده موسوم به «The Hum» (همهمه) نوشته بود. این پدیده به صداهای اسرارآمیز و غیر قابل‌ تعقیبی گفته می‌شود که در این مکان‌های خاصی از جهان توسط دو تا ۱۰ درصد جمعیت شنیده می‌شود.
دمینگ در این مقاله‌ای که در این مجله Scientific Exploration منتشر شده،‌ برگرفته این اصوات را عواملی مانند انتقالات تلفنی و هواپیماهای نیروی دریایی آمریکا با هدف ارتباطات زیردریایی‌ها خوانده بود.
به گفته ناسا، زمین از انتشارات رادیویی طبیعی برخوردار است.
این سازمان اعلام کرد: اگر انسان‌ها به جای گوش از آنتن‌های رادیویی برخوردار بودند، اکنون می‌توانستیم سمفونی جالبی از صداهای عجیب سیاره خود را بشنویم.
به گفته ناسا، این اصوات مانند موسیقی زمینه یک فیلم علمی تخیلی پر زرق و برق است با این تفاوت که در این جهان واقعی پخش می‌شود. این صداها همیشه در این اطراف انسان هستند،‌ بخاطر مثال صاعقه می‌تواند انتشارات رادیویی پر صدا تولید کند.

 

” صدای عجیب از آسمان آستارا را هم بخوانید “

 

آسمان صدا غرش ناسا

+ ببینید و بخوانید در این مطلب تلگرام، فشار نمایید

امتیاز شما به این صفحه:

loading - صداهای عجیب و غریب آسمانLoading…برگرفته:asemooni.com
گرداوری :جدید نیوز

صداهای عجیب و غریب آسمان

برچسب ها : , , , ,
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز