خانه » دانلود 96 » پرونده نقل و انتقالات بخاطر رئال بسته شد

تبیلغات

پرونده نقل و انتقالات بخاطر رئال بسته شد

پرونده نقل و انتقالات بخاطر رئال بسته شد

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

پرونده نقل و انتقالات بخاطر رئال بسته شد

real madrid logo real madrid soccer - پرونده نقل و انتقالات بخاطر رئال بسته شد

روزنامه مارکا گفته داد که رئال مادرید در این ۳ روز باقیمانده از نقل و انتقالات، خریدی انجام نخواهد داد.

به گفته جدید نیوز، فلورنتینو پرز و زین الدین زیدان بخاطر همه روشن کردند که خریدی انجام نخواهد شد و رئال با همین تیم بخاطر فصل آینده آماده می‌شود. در این حقیقت با توافقی که بین زیدان و باشگاه صورت گرفته، رئال قصد خرید بازیکن جدیدی را ندارد و حتی در این این مدت تلاشی بخاطر به خدمت گرفتن امباپه نیز نکرده است. در این حقیقت هر چیزی که ممکن بود تمرکز تیمش را به هم بریزد، از تیم دور شده است.

این تفکر درست مثل فصل گذشته است. زیدان معتقد است که بازیکنان فعلی تیم به اندازه کافی دانلود بازی خواهند کرد و کیفیت لازم را بخاطر اینکه رئال در این تمام جام ها بجنگد، دارند. با این حال دیدار با والنسیا کمی اوضاع را بخاطر زیدان به هم ریخت.

غیبت راموس، واران و وایه خو، سه مدافع رئال، عملکرد ضعیف بیل و بنزما و در این نهایت تساوی رئال مقابل والنسیا باعث شده تا هواداران به این فکر بیفتند که شاید تیم نیاز به تقویت دارد. باشگاه و مربی به طور کامل پشت بیل و بنزما هستند و از آنها حمایت می‌کنند، در این مورد غیبت مدافعان نیز زیدان معتقد است که این موضوع، یک اتفاق عادی نیست و قرار نیست که در این طول فصل هم دائم تکرار شود.

همچنین زیزو معتقد است که تیم او ضعیف نشده و نیازی به شماره ۹ جدیدی ندارد. بورخا مایورال که جای ماریانو را پر کرده، در این طول فصل دانلود بازی خواهد کرد و زیدان شکی در این توانایی های گلزنی او ندارد؛ هرچند که مقابل والنسیا نتوانست کاری کند.

برگرفته: varzesh3


برگرفته:asemooni.com
گرداوری :جدید نیوز

پرونده نقل و انتقالات بخاطر رئال بسته شد

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز