خانه » دانلود 96 » ۸ شهریور – روز مبارزه با تروریسم – ۱۳۶۰ ه ش

تبیلغات

۸ شهریور – روز مبارزه با تروریسم – ۱۳۶۰ ه ش

۸ شهریور – روز مبارزه با تروریسم – ۱۳۶۰ ه ش

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

۸ شهریور – روز مبارزه با تروریسم – ۱۳۶۰ ه ش

fight against terrorism - 8 شهریور – روز مبارزه با تروریسم – 1360 ه ش

جدید نیوز :امروز هشتم شهریور، روز بزرگداشت شهادت دو اسوه دولتمردی و دو مومن به انقلاب و اسلام و امام(ره) است که تا پای جان در این تحکیم آرمان‌های الهی ایستادند. امروز روز شهادت شهیدان باهنر و رجایی است.

فاجعه انفجار دفتر نخست وزیری ۲ ماه پس از فاجعه انفجار دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی و ترور ناموفق مقام معظم رهبری در این ششم تیرماه سال ۱۳۶۰ صورت گرفت. از پس ترورهای سریالی منافقین که از شهدای محراب تا مردم کوچه و بازار را در این برمی‌گرفت، شروع شد.

این اقدام تروریستی که به دست عوامل ضد انقلاب وابسته به گروههای جاسوسی و اطلاعاتی غرب و با هدف مقابله با اراده انقلابی ملت ایران و فروپاشی نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران انجام شد ، در این میان ببینید عملیات های تروریستی به دلیل شهادت نفرات اول و دوم دستگاه اجرایی یک کشور کاملا بی سابقه به شمار می آید.

تروریسم، از اساسی ترین معضلات جامعه جهانی و خطرناک ترین تهدیدها بر ضد حقوق ملت ها و ثبات بین المللی است. در این طول تاریخ، به ویژه یک صد سال اخیر، تروریسم، ریشه مهم ترین تهدیدها بر ضد صلح و امنیت جهانی بوده است. وضعیت دردآور و فاجعه آمیز بیشتر ملت ها و کشورهایی که در این آتش جنگ و خون ریزی می سوزند و از آوارگی و فقر رنج می برند، معلول اغراض سلطه گرانه و تروریستی است.


برگرفته:asemooni.com
گرداوری :جدید نیوز

۸ شهریور – روز مبارزه با تروریسم – ۱۳۶۰ ه ش

برچسب ها : , , , , , , , ,
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز