خانه » دانلود 96 » دژاگه: بهبود رکورد و شکست‌ناپذیری در این ما ایجاد انگیزه می‌کند

تبیلغات

دژاگه: بهبود رکورد و شکست‌ناپذیری در این ما ایجاد انگیزه می‌کند

دژاگه: بهبود رکورد و شکست‌ناپذیری در این ما ایجاد انگیزه می‌کند

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

دژاگه: بهبود رکورد و شکست‌ناپذیری در این ما ایجاد انگیزه می‌کند

ashkan dezhagar - دژاگه: بهبود رکورد و شکست‌ناپذیری در این ما ایجاد انگیزه می‌کند

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید بهبود رکورد گل نخوردن و شکست‌ناپذیری در این او و هم‌تیمی‌هایش برابر کره جنوبی ایجاد انگیزه می‌کند.

به گفته جدید نیوز، تیم فوتبال کشورمان که عصر روز گذشته (سه‌شنبه) به وقت محلی با ۲۱ بازیکن تمرین کرده بود، عصر امروز (به وقت محلی کره) درست یک روز مانده به دیدار با کره جنوبی در این مرحله پایانی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در این ورزشگاه جام جهانی شهر سئول، محل برگزاری این دانلود بازی با ۲۳ بازیکن تمرین کرد.

اشکان دژاگه در این حاشیه تمرین عصر امروز تیم ملی به خبرنگاران کره‌ای گفت: می‌دانم کره جنوبی اخیراً سرمربی خود را عوض کرده، اما تیم کره دستخوش واکنش زیادی نشده است. به نظرم دانلود بازی دشواری خواهد شد چون در این دو تیم بازیکنان خوبی وجود دارند که در این تیم‌های اروپایی دانلود بازی می‌کنند.

هافبک تیم ملی ایران اظهار داشت: بخاطر کسب پیروزی به اینجا آمده‌ایم. درست است که صعود ما به مرحله پایانی جام جهانی قطعی شده، اما این وظیفه ماست که بهترین دانلود بازی‌مان را به نمایش بگذاریم. قطعاً بهبود رکوردمان، گل نخوردن‌مان و شکست‌ناپذیری در این ما ایجاد انگیزه می‌کند.

تیم ملی ایران به لطف خط دفاعی قدرتمندی که دارد، در این فاصله دو هفته مانده به پایان مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ صعودش به روسیه را قطعی کرده است. دژاگه در این این باره خاطرنشان کرد: امروزه یکی از مهمترین عناصر فوتبال، داشتن خط دفاعی مستحکم و قدرتمند است. تیم ملی ایران همیشه سعی کرده در این خط دفاعی عالی کار کند و به همین خاطر ما در این هر دانلود بازی بهترین دانلود بازی‌مان را ارائه می‌دهیم.

برگرفته: ۹۰tv


برگرفته:asemooni.com
گرداوری :جدید نیوز

دژاگه: بهبود رکورد و شکست‌ناپذیری در این ما ایجاد انگیزه می‌کند

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز